Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A mai világban tényleg nem...

A mai világban tényleg nem lehet már klasszikusan ismerkedni?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy manapság már semmi esély nincs hagyományosan ismerkedni? Tényleg csak a társkeresők meg applikációk maradtak? Ott lehet komolyabb szándékú férfiakat találni, vagy egy hatalmas húspiac az egész? Mik a tapasztalatok? 23/L

2023. máj. 27. 17:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%
Jó nők fent hordják az orrukat. Java részük el is várja a folyamatos visszajelzést (like-ok). Főleg ha valakinek több százas likeoló tábora van. Aztán sajnos manapság már a simán átlagos nők is sokkak magasabbra tették a lécet. Aztán neg sírnak, hogy mindig hoppon maradnak. Mert mindegyiknek a menő 195cm magas gyökér kell aki meg orrba- szájba csalja őket.
2023. máj. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem pl nem megy, de biztos van, akinek sikerül. Én azt látom, hogy mindenki a telefonját nyomkodja a szórakozöhelyen, sosem jönne oda egy jó srác, akármilyen csinosan öltözök. Én nem vagyok egy nyomulós típus, ìgy nekem sosem ment ez a dolog. Egyszer jött odaegy nekem tetsző sràc, megörültem, erre ő is csak a haverjàt akarta megszivatni a segítségemmel, nem ismerkedni.
2023. máj. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem is egyre inkább az a benyomásom, hogy nem lehet.

Gimis koromban lett volna rá lehetőségem, de akkoriban egyrészt nem annyira érdekelt a dolog, másrészt a külsőm és belsőm is hagyott maga után kivetnivalót.

Egyetemistaként mire odáig eljutottam, hogy na, van időm, energiám és önbizalmam is ismerkedni, addigra jöttek a lezárások. Az egyetemi éveim nagy része a koronavírusos időszakban telt.

Tavaly elköltöztem, elkezdtem dolgozni stb, és ezzel együtt jobban beleugrottam az ismerkedés világába is.

Mégis, azt veszem észre, hogy a személyes ismerkedésre való lehetőségek száma egyre fogy.

Annak azért örülök, hogy lett pár barátom, igaz, őket is az interneten ismertem meg. :D

Néhány sráccal összebeszéltünk, hogy elmegyünk buli(k)ba ismerkedni, háááát, meglátjuk hogy mi sül ki belőle. xd

Te mióta ismerkedsz, mióta vagy egyedül? A társkeresők szerintem sem annyira jók, de van néhány jó ismerkedős Facebook csoport, hátha... de velem volt olyan is, hogy egy macskás csoportból ismerkedtem meg egy lánnyal. XD


23F

2023. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!