Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az gáz, ha még sosem voltam...

Az gáz, ha még sosem voltam buliztam?

Figyelt kérdés
Mindjárt 18 leszek, és az az igazság hogy még sose voltam bulizni. Attól félek, hogy esetleg a későbbiekben megbánom, de őszintén szólva eddig még nem bántam meg.

2023. máj. 29. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Definiáld, mit értesz "buli" alatt.
2023. máj. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem gond, nem muszály a csordát követni.
2023. máj. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ShadowGanxter ***** válasza:
Egyáltalán nem az, majd ha lehetőséged és szeretnél is részt venni egyen, akkor se vegye kedved ez, mert tényleg semmiről se maradtál még le és nem is fogsz, minden rajtad áll, nem kötelező és nem is fognak elítélni emiatt a normális emberek.
2023. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ha nem szeretnél bulizni, akkor nem kötelező. Ha meg mégis szeretnél majd valamikor, akkor később is bulizhatsz.
2023. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak az a gáz ha még nem használtál bítószert
2023. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt mondod, nem bántad meg, hogy még sose voltál. De honnét tudod, hogy mit nem bántál meg, ha sose voltál?
2023. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Te vagy a normális, nem azok, akik mást sem ismernek, csak a hétvégi bulikat.
2023. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!