Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az egyetemi kolis közösségekbe...

Az egyetemi kolis közösségekben mennyire szokott téma lenni az, hogy ki kivel jön össze, ki kivel szexelt, kinek milyen szexuális beállítottsága van (heteró, meleg, biszex...stb)? Mennyire szoktak diszkréten menni ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

2023. máj. 29. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokminentől függ. Mekkora a koli, milyen a közösség jellege, stb.
2023. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Màr középsulis kolikba is ez a téma😅
2023. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fogja kierőszakolni belőled, ha nem akarsz beszélni róla, nem kell. De lehet. Van kivel beszélni róla.
2023. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk elég proli közösség volt, igaz az ország legrosszabb egyetemén volt a dolog, ahova csomó kibukott, "tanulni nem csak bulizni akaró" emberek voltak. Ott nagy téma volt ez, nem erőszakolták ki ha nem akartál róla beszélni, de igazából olyan mindegy, 1 hét alatt minden kiderül rólad, hogyan viselkedsz, hogyan viszonyulsz emberekhez, testbeszéd, stb. Nagyon egyszerűen meglehet rólad állapítani, hogy szűz vagy-e, milyen a beállítottságod, stb.
2023. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez ugyan melyik intezmeny? Amugy pont azon mulik hogy akarnak e rola beszelni vagy nem. Vagy olyanok az emberek vagy nem. Nalunk egy szot se kellett rola szolni
2023. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az egyik fő téma.
2023. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam kolis, de így is tudtam mindenkiről mindent. Elég nagy pletykafeszek mindenki az egyetemen :D
2023. máj. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem:)
2023. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!