Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez most kinek és mire jó...

Ez most kinek és mire jó olyan kupakot raknak a palackokra amit levehetetlenek és nem lehet normálisan inni a palackból tőlük mert vagy az államat vagy az orromat karcolja ivás közbe?

Figyelt kérdés
2023. jún. 3. 11:50
1 2
 1/13 ShadowGanxter ***** válasza:
45%
VÉGRE VALAKI, ember, te leszel a legjobb barátom.
2023. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

A kólás cégnek, mert ez marketing szempontból jól eladható. Ugyanígy tolja a felelősséget is, hogy nem kevesebb műanyag hulladék alapot gyárt, hanem rámatricázza hogy hasznosítsd újra. Hiszen ha nem történik meg, akkor a vásárló a bűnös akire mutogatni lehet, nem ők.


Ha az álladat (alulról) vagy az orrodat (felülről) karcolja, próbáltad már oldalra tolni?

2023. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Le lehet szedni, ha nagy ritkán veszek ilyet, én letekerem róla. Amúgy a nagy környezettudatosság jegyében ikyenek a kupakok. De hogy hány ember lesz cukorbeteg, meg impotens a kólától, az nem számít😃
2023. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Marketing.. amúgy is hülyeség, mert kb akit eddig láttam az első alkalommal tépte le.


Az Apple amikor kitalálta, hogy innentől kezdve "nincs töltő a csomagolásban" mert védjük már a környezetünket révén.. akkor sokan gúnyolták, majd rájöttek, hogyha a felhasználónak külön meg kell vennie a töltőt az sok-sok millió dollár globális szinten. Persze szerintem kb lehetetlen lenne felmérni, de valószínűleg a műanyag csomagolásból és a szállításból stb.. több káros anyag keletkezik, mintha a telefon mellé rakták volna. (Szerintem aki megvesz egy 400-500 ezres telefont az vesz hozzá töltőt is.) Mivel a régi, vagy tudja azt a gyorstöltés vagy nem.. vagy úgy van vele, hogy inkább cserélni, mert már használja x éve.. szóval a kupakos dolog is jó nagy kamu.


Arra, hogy ne lehetne inni, azt mondom, hogy oldalt tarts, hogy ne az állad meg az orrod baszkurálja. Nem olyan nagy intelligencia kell ehhez.

2023. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Ennek van egy nagyon jó oldala: nem kell a másik kezedben a kupakot fognod, amíg iszol. 😀
2023. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert elvileg így együtt kerül a szelektívbe a palackkal együtt.

Gyakorlatilag meg azonnal tépem is le, mert én se szeretem így, és ugyanúgy együtt dobom a szelektívbe. Nem kell elviselni, hogy szúrja az orrod, vagy az állad, egy csavarintás, meghúzod, és le is jött. 🙂

2023. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a nyavalyám vele hogy az istennek nem jövök rá, hogyan kell tisztességesen visszatenni. Lehet én vagyok retardált, nem tudom. De csak úgy szokott sikerülni, ha erővel rápattintom. De hogy a remegő kezű 80 éves nénike hogy fogja ezt kivitelezni, nem tudom. Amúgy szerintem hülyeség az egész, ha valaki szemetel evidens hogy a palackot is eldobja. A természetnek meg olyan mindegy, hogy úgy hever az erdőben, hogy rajta van a kupak, vagy 2 méterrel odébb. Aki meg eddig újrahasznosította, vagy legalább a kukába dobta, az egyébként is kupakostól dobta bele.
2023. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Kerdező ez kicsit magas labda volt, hogy csak felfele v lefele lehet a kupak ivas közben.. :DD

De amugy en se szeretem, idiotasag ugy ahogy van.

2023. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Utálom én is ezt az egészet. Tavaly nyaraláskor először külföldön találkoztam ilyen üdítővel, "örülök", hogy ide is behozták...
2023. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én meg gyujtöm a kupakokat mert kupakgyűjtő pontok vannak a városban kihelyezve.

És baromira irritál hogy vergődnöm kell azzal hogy leszedjem néhány üvegről.

2023. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!