Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol ismerkedjek 30 elmúltam?

Hol ismerkedjek 30 elmúltam?

Figyelt kérdés
Neten kívül persze
2023. jún. 4. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Képzésen, sportolás közben, rendezvényeken, túrázás-utazás közben, munkahelyen (bár ott nem bizti, hogy kifizetődő), könyvtárban, koncerteken.
2023. jún. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet akár itt is, persze ez Net. :-) Biztosan van valami érdeklődésed, esetleg Hobbyd. Ennek kapcsán kell közösségbe menned. Vannak túrák, koncertek, esetleg elmész valamilyen tanfolyamra. Kézműves, színjátszó, nyelvi. Sok múlik azonban a nemeden is. Egy kis önismereti kurzus sem árt. Tisztában kell lenned saját magaddal! Elsőként miért van az, hogy magad vagy még mindig. Szinte biztos, hogy neked is valamin változtatnod kell!
2023. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A munkahely az rizikós. (bár gondoltam azért írta a nem kifizetődőt a 2-es) Akkor csináld, ha nem az életed melóhelyén dolgozol. Ha szétmegy a kapcsolat, úgy általában rövid időn belül az egyik személy a cégtől is távozik. Ezt tapasztalatam is nem egy esetben.
2023. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
29 vagyok. A barátnőm 21 éves. Egyetemi buliban ismertem meg. Megsúgom az egyetemi bulikra nem kérnek diákigazolványt és nem is csak diákok mehetnek ilyenekre, vagy más egyetemi szervezésű (akár nappali) rendezvényekre.
2023. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Ugyan ott, ahol 30 alatt.
2023. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Járj el túrázni egy társasággal. Vannak a neten ilyen csoportok ahova be lehet csatlakozni. Ok, ez is a neten indul, de utána nem ott folytatódik.
2023. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hol vannak csoportok?
2023. jún. 7. 14:51
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Beírod a szaros keresőbe különböző módokon és kidob ilyen lehetőségeket. Pl. szegedi vagy akkor beírod, hogy "túra csoport szeged", "túra csoport csongrád" vagy "túra kör szeged". Tudod hogy kell használni a keresőket biztos. Beírod a dolgot és még helyet hozzá.
2023. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pl fb-on van túratárskereső csoport.
2023. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Milyen csporotok vannak mèg?
2023. jún. 8. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!