Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek, és hogyan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek, és hogyan? Társkereső az én koromban gáz.

Figyelt kérdés

Még fiúbarátaim sincsenek, csak lánybarátaim, akik mind párkapcsolatban vannak. A testvérem kisebb nálam, velem egyidős vagy korban közelálló unokatesóm, egyéb rokonom nincs, akiknek a baráti társaságából, ismerősi kapcsolataiból tudnék szemezgetni. Nálam senki nem kezdeményezik, senkinek nem tetszek meg. Kezdeményezek, de van, hogy vissza se írnak, vagy rám se figyelnek, és random emberekre amúgy is gáz ráírni, nem is lesz belőle semmi.


Társkereső kizárt.


2023. máj. 27. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Magyarul semmi sem jó, csak várod a csodát. Nem jársz sehova, de online is kizárva. Na hát így elég nehéz lesz. Nincs olyan, hogy a te korodban gáz a társkereső, nincs felső határ. Ha meg sehova nem mozdulsz ki, akkor ez is offos. Nem tudom, valamit csak szeretsz csinálni, esetleg valami hobbihoz kapcsolódó csoport lehet opció, vagy néhány városban vannak barátkozós esték akár. Nem ismerlek, szóval konkrétabbat nem tudok írni, ami biztos, hogy valamerre azért el kell indulni, ha akarsz előre lépést.
2023. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

"az én koromban"



Ami nem derul ki, hogy mennyi....



38F incel

2023. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Mindenfélét leírtál csak a lényeget nem!

Pl:

- Hány éves vagy? Mi az hogy a te korodban?

- Hol élsz? Egy zsákfaluban az Isten háta mögött vagy Budapesten?

- Mit dolgozol? Mert ha egyedül könyvelsz otthon pl. az sem ugyanaz mintha egy nagy multinál dolgoznál ahol van száz másik munkatársad.

- Van e hobbid és azzal kapcsolatban vannak e ismerőseid (túrázás, tánc, kutyások, macskások stb) vagy otthon csinálod egyedül?

- Sportolsz a valamit amit többen is csinálhatnak Pl: futás, úszás stb?

Mert ezek alapján derülne ki, hogy van e lehetőséged másokkal kapcsolódni!

2023. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

- A koromat nem szeretném leírni. Az én koromban az emberek nem társkeresőzgetnek, nem 30 éves 3 gyerekes anyuka vagyok, és nem is 50 éves özvegy. + rohadt gáz lenne az én koromban a "hogyan ismerkedtetek meg?" Kérdésre azt válaszolni, hogy a társkeresőn.

- Tolna megyében, Szekszárdhoz. Szekszárdon tanulok.

- még nem dolgozok. És munkatárssal se jönnék össze.

- Nincs hobbim, nemrég kezdtem el edzeni, de azt még otthon csinálom, mert nincs pénzem kondibérletre, és suli mellett nem fér bele nekem, hogy dolgozzak.

- Futni szoktam meg edzeni.


A barátaimmal szoktam találkozni, minden héten.

2023. máj. 27. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Edzőtárs érdekelne esetleg? Konditeremben edzel?
2023. máj. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zsakfaluban el más ott nehéz
2023. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!