Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valakit letiltok a facebook...

Ha valakit letiltok a facebookon, de korábban beszélgettem vele messengeren, azokat még mindig vissza tudja olvasni? Vagy eltűnik automatikusan?

Figyelt kérdés

2023. jún. 29. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy vissza tudja. Bajban vagy.
2023. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nem torlodik ki automatikusan
2023. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szép próbálkozás, de ő ugyanúgy látni fogja őket.
2023. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak tiltottad, de minden megmarad, semmi sem törlődik! Viszont ... bizonyos esetekben használd a visszavonást, akkor nála is és nálad is törlődik az adott rész, amit visszavontál. Ezt nem engedi mindig, gondolom van egy időhatár ebben, ilyesmi.. de tiltás alatt nem tudsz visszavonni, megnéztem most, ugyanis ma reggel tiltottam valakit sajna... :D :D
2023. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazából csak kíváncsi voltam. Nem volt semmi komoly a háttérben mielőtt még valaki rosszra gondolna 😂
2023. jún. 29. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:

5,

:D :D

2023. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!