Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy introvertált embernek...

Egy introvertált embernek általában nem kevés barátja szokott lenni?

Figyelt kérdés
A párom meglehetősen introvertált, még négyszemközt is keveset beszél, társaságban pedig abszolút. Nem is szeret eljárni sehova, legszívesebben csak otthon ülne a négy fal között. Ennek ellenére nagyon sokan ismerik. Még a kapcsolatunk elején, mikor kérdezték, hogy kivel járok, akkor is sokan azt mondták, hogy jaaa, őt ismerem. Ha elmegyünk valahova akkor én általában nem találkozom ismerőssel, neki pedig nagyon sokan köszönnek. Mikor néhány napig az autójával jártam, akkor sokan köszöntek/lámpáztak a városban, mert azt hitték, hogy ő vezet. És ezek nem csak ilyen jött-ment, szia-szia ismerősök, hanem mindegyikkel van valami sztorija.

2023. júl. 7. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az "ismerös", "haver" meg a "barát" két teljesen különbözö fogalom!
2023. júl. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Az introvertált nem jelent feltétlenül antiszoc embert. Az intrók is ismerkednek, vannak ill. lehetnek barátaik, viszont a nagy társaságok, a túl sok interakció hamar lefárasztja őket, ilyenkor szeretnek egyedül lenni, hogy feltöltődjenek. Ha valaki egyáltalán nem szeret eljárni sehova, az nem inteovertáltság. Én is ilyen vagyok.
2023. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az "ismerös", "haver" meg a "barát" két teljesen különbözö fogalom!

"


ez 3 de lehet rosszul számoltam

2023. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az introvertált annyit jelent hogy akkor töltődik fel, mikor egyedül van. Ennek semmi köze hozzá hogy mennyi ismerőse van valakinek.
2023. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as: igazad van, eredetileg az ismerös meg a barát volt csak, a haver utólag jutott még eszembe, és elfelejtettem javítani! Köszi a figyelmeztetést!
2023. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az introvertált nem feltétlenül jelent antiszociálisat is.
2023. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze akettőnek egymáshoz.

Sőt, egy introvertált is lehet hardcore partyállat, a társaság közepe.

Azátn hazamegy, elfekszik a szőnyegen és az óra ketyegését hallgatja rá 2 napig:D

Van ilyen haverom, mindnehol ott van, mindenkivel brutál jó arc, de pl a vasárnapok neki szentek és sérthetetlenek. ha úgy jön ki egy hétvégézés, hogy az péntek-vasárnap, akkor ő kiveszi a hétfőt szabadnapnak, hogy bepótolja az egyedüllevést és fel tudjon töltődni.


Azt kéne végre megérteni, hogy az introvertáltság csak a töltés módját határozza meg, az tnem, hogy a feltöltött energiát hogyan és mivel hasnzálod el.

2023. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megerősítem az előttem szólókat, az introvertált baromira nem egyenlő a magányos szocfóbiással.

Én pl.introvertált vagyok. Ettől függetlenül ha nem is vagyok "hardcore partiállat", néhány havonta szívesen eljároo bulizni, és olyankor pörgök ezerrel. Imádom, csak lefáraszt, és kell utána egy viszonylag hosszabb időszak, amikor nem megyek sehova, hanem kipihenem. Ennyi.

2023. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!