Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Házimunkát unom amit anyám...

Házimunkát unom amit anyám rám erőltet. Ő szerinte csak a munka veszi el az unalmat. Mit csináljak ha unatkozok, de dolgozni nem akarok? Jól akarom érezni magam végre.

Figyelt kérdés
De itt a környéken bulik sincsenek. Meg szórakozóhelyek semmi nincs. Munka mániás sajnos itt a környékünkön mindenki. Úgy értem hogy mindenki azt mondja ha mesélem neki hogy unatkozok hogy dolgozzak akkor nem fogok unatkozni. Elegem van ebből! Fiatal vagyok! Élvezni akarom az életet!

2023. júl. 13. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Maszturbálj! Az majd kikapcsol.
2023. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján jó elfoglaltság lenne egy kis önismeret...
2023. júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A házimunka feladat, nem feltétlenül kell élvezni, de el kell végezni.

Azt neked kell tudni, hogy mivel tudnád lekötni magad. Séta, kirándulás, olvasás, tanulni valamit. Pl. egy nyelvet, vagy egy új hobbit, kézműves tevékenységet. Eljárni csoportokban, megismerni új embereket. Nyári munkát vállalni és keresni egy kis pénzt.

2023. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kitana. ***** válasza:
79%

Akkor ha se szórakozni nem tudsz, se dolgozni nem akarsz, mik a terveid? Pl el lehet költözni, de ahhoz dolgozni kell. Annyira nem rossz egyébként a munka világa sem, nem kell tőle parázni, van társaság, elvagytok, néha vannak rosszabb napok, de ennyi.

De pl ha sulis vagy és nyári szünet van, akkor értelek, aki sulizik az szerintem is élvezze a szünetet, amíg jár neki, lesz jó pár éved, amikor 20+ napból kell megoldanod az éves pihenésed :D

2023. júl. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
19 éves leszek a nyáron.
2023. júl. 13. 11:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Erőltet? Csinálj vmit, amíg ő dolgozik. Mehetsz dolgozni is nyáron.
2023. júl. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mit csinal a tobbi fiatal? Nincsenek haverok, baratok, ismerosok? Bar ezek szerint nincsenek. En szocializalodnek.
2023. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem bulizosok az a kevés barátom akik van sajnos, ők dolgoznak. Én meg mennék mennék és buliznék állandóan.
2023. júl. 13. 12:14
 9/11 A kérdező kommentje:
Ismerősök se visznek el egy jó fesztiválra se, ha visznek is mindig csak az ő zenei izlésüknek megfelelő koncertre megyünk. Amit én halálra unok.
2023. júl. 13. 12:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 akkor menj egyedül.
2023. júl. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!