Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Eljött a nyár, és annyira nem...

Eljött a nyár, és annyira nem vagyok extrovertált ember, de mégis akarok egy social lifeot hol kezdjem?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen járok olyan helyekre, ahol tudok emberekkel beszélgetni, de arra gondoltam többet szeretnék lógni emberekkel, akár 1-2őt bulizni, de igazából bármi közösségi dolgot csinálni. Nyáron kevesebb dolgom van, és több időm van ilyenekre is, ebben a területben kicsit alul is vagyok maradva, viszont vannak barátok, akikkel jóba vagyok és arra gondoltam, hogy többet szeretnék kihozni a dolgokból. Ui.:tudom,hogy csak rajtam múlik és hogy az első lépések a legnehezebbek, viszont kb. 2,5 éve szétestem kicsit lelkileg, covid volt azóta felépítkeztem és újra akarom kezdeni a dolgokat.

2023. jún. 24. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz bulizni, akkor mindenképp menj el egy kisebb, párezer fős fesztiválra. Csupa jó arcot lehet ott megismerni, mindenki jófej és laza, nem egy haver került már be így a baráti körömbe.
2023. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok nagy bulis arc egyébként, de ha olyanokkal vagyok akikkel lehet jót bulizni, jó helyen, akkor néha-néha szeretem. Mindig azért sok lenne nekem, de van amikor meg egész jól esik
2023. jún. 24. 11:40
 3/11 anonim ***** válasza:

#1 nagyon jó tanácsot adott. annyit tennék csak hozzá, hogy akár mehetsz önkéntesnek is fesztiválokra. az nagyon jó ilyen szocializálódásra, de nem tudom van e még jelentkezés.


de eleve ha olyan buliba mész ahol meg szereted a zenét nagyon, akkor is az nagyon jó alap.

2023. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Emellett még sportolok is és azon a helyen nagyon jóba vagyok sok mindenkivel, abból is szerintem ki lehet hozni dolgokat.
2023. jún. 24. 12:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy mi? Krumpli? Mi a social life mértékegysége?
2023. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, hanem egy szociális életet, hogy pár baráttal vannak programok ilyesmi
2023. jún. 24. 18:48
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Először is döntsd már el, hogy angolul, vagy magyarul akarsz beszélni....
2023. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
#7 Te pedig gondolkozz el azon, hogy miért szórakoztat téged az, hogy itt kötsz bele más emberekbe racionális ok nélkül. Gratulálok!
2023. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

8 Nem belekötöttem. Állati idióta dolog amikor 1-2 idegennyelvű szót teszel a mondandódba, miközben van rá magyar kifejezés.


Ha már itt tartunk, Te is gondolkozz el akkor, mert most belémkötöttél.

2023. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 nem vagyok kíváncsi ilyen jellegű véleményekre, mielőtt elhinnéd engem érdekel az, hogy te ezt gondolod idiótán hangzik. Nem ezt kérdeztem
2023. jún. 27. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!