Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy nem hívnak társaságokba?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és feltűnt, hogy azért elég sokmindenből kimaradok, pedig mindig mindenkivel igyekszem a jó kapcsolatra. Most is pl, azért fogalmazódott meg bennem a kérdés, mert melóztam egy táborban 2 hetet a 4 ből ( nem én nem akartam többet menni, csak másnak is kellett a munka:D), ma reggel pedig láttam fbn, hogy kirakta a főnök, hogy a táboroztatók meglepték szülinapján, és ez milyen szép , milyen jó. Néztem a csoportképet , és még azok is ott voltak, akik gimis gyakorlatot teljesítettek, nekem pedig senki nem szólt.. Bár ez volt az első évem ott, de azok is a képen vannak, akik velem kezdtek. Pedig én több emberrel is nagyon jó, beszélgetős kapcsolatot alakítottam ki. Őszintén ez nagyon rosszul érintett, de nem csak erről van szó, hanem úgy általánosságban tapasztalom, hogy sosem hívtak meg egy házibuliba, összejövetelre... mi lehet ennek az oka? Tök átlagosnak tartom magam külsőre, de ha még ronda is lennék nem hinném, hogy azért maradnék ki. A személyiségem is szerintem rendben van, nyitott vagyok, szeretek barátkozni, kedves vagyok másokkal, egyszerűen nem értem az okot... :/
2023. júl. 15. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Én elhiszem, de nem lehet, hogy fordítva ők nem így gondolják?

Próbálj olyan társaságot keresni, akinek nem vagy teher, illetve nem keresnek kifogásokat, ha esetleg elhívnak valahová.

Ezekkel meg ne törődj. Én mindig úgy voltam vele, ha valaki nem kíváncsi rám, akkor mit strapáljam magam. Nem fogom törni magamat senki kedvéért.

2023. júl. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neem, nem vagyok roma. Úgy gondolom amúgy ők is így gondolják, mert mondjuk munkában keresték a társaságom pl szünetben, vagy mikor végeztünk is odajöttek ... :/
2023. júl. 15. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Ha téged nem hívnak, akkor vagy meghivatod magad (nem gáz. Én folyton csinálom)

, vagy te hívsz meg másokat.


(Meghíváshoz egy jó tipp: jó hagyni, hogy a másik úgy érzi, kicsit övé a döntés, tehát találj ki 2-3 programot, és azok közül válasszon, és az időpontot is hasonlóan, 2-3 neked megfelelő időpont (konkrét) legyen. És legyen lefixálva a program.)

2023. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek ilyen a szemelyisege h fel se tunik h ott van es az se ha nincs ott valahol. En is ilyen voltam mindig mondjuk en alapbol nrm akartam sose kitunni a tomegbol. Pl volt h egy osztalytarsnomnek szulinapja es rajtam kivul mindenkit meghivtak a bulijara csak engem nem kb meg a szornyen idegesito alkesz kover gyereket is... Pedig tenyleg joban voltunk csak hat valahogy kimaradtam... Nem mondom h nem fajt de hat elfogadtam. Volt meg pár hasonlo. Nem hiszem h direkt nem hivtak meg, mert utalnak vagy barmi csak épp nem jutottal eszukbe ugy. Szomoru. Merre fele laksz? Mert ha ugy van akar ossze is futhatunk, es kicsit erezhetjuk ugy magunkat mint a tobbi ember akik nem maradnak ki semmibol.
2023. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szerveznél valaholva egy paintball tabort.😅 szivesen mennék.

Sajnos soha nem volt ilyenekhez tarsaságom egyszer elmentem airsoftra de full szetlottek, 10 masodperc alatt a fiuk. Igy az elmeny kimaradt, a tár meg tele. 😶

2023. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xp ali ***** válasza:
Sztem ha amúgy van elég programod, akkor mindegy. És sajna a faszbuk meg a többi közösségi portál ezt érezteti veled, h mindenki más bulizik, te meg mindenből kimaradsz. Persze az is lehet, hogy elviselhetetlen vagy, csak nem veszed észre magadon.
2023. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!