Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tök ciki, hogy ide teszem fel...

Tök ciki, hogy ide teszem fel ezt a kérdést, de hol a fenében lehet egy 50 felé közeledő 48-49 éves egyedülálló nőnek társaságot találni, aki egy kistelepülésen él?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lelt, de valahogy most teljesen rám jött a bezártság érzés. Szeretnék kirándulni, szórakozni, de mégsem varrhatom más családok nyakába magam, egyedül meg mégsem keringhetek egy táncos rendezvényen pld. Tudom ebben a korban sokan családban élnek, hát nem mindenkinek alakult így és nem kell kivesézni, hogy miért, egyszerűen elszálltak az évek, néha magam sem értem. Semmi gond velem csak zárkózottabb voltam, sokat tanultam, dolgoztam. Valaki tud esetleg olyan lehetőséget ahová el lehet menni kikapcsolódni hasonló társasággal? Nem ér röhögni de már arra is gondoltam fogadok valami kísérőt színházba, mert azt legalább a cég leinformálja, de még ilyet sem találok. Nem egyéb szolgáltatást keresek!!!!! Abból találnék bőven a neten, de csak ilyen táncolós retro vagy csárdásos buli vagy séta itt ott, amibe esetleg belefér spontán ismerkedés. Mondjuk az ország elég nagy, de nem szeretném felfedni a kilétem. Nógrád, Heves, Budapest esik hozzám közel. Köszönöm a tippeket és a megértő segítséget!

2023. ápr. 10. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem járj el fesztiválokra főző rendezvènyekre ès olyan helyekre ahol sok fèrfi van.

Esetleg vendèglök èttermek.

A fèrfiak szeretnek jókat enni ,ès többnyire az egyedülállók szeretnek sportolni ès hasonló rendezvènyekre járni.

Igazság szerint annak van idelye ilyen helyekre menni aki egyedül èl. Ès ott van esèly az ismerkedèshez.

2023. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, de főleg az egyedül menés a gond. Mindenki társaságban van. Csak úgy nem állíthatok oda.
2023. ápr. 10. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el valamilyen érdeklődésednek megfelelő tanfolyamot. Oda a legtöbben egyedül mennek. De járhatsz önkénteskedni is. Színházba, kiállításra egyáltalán nem ciki egyedül menni, hiszen ott van elfoglaltság.
2023. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A kistelepülésről át kell menni/járni a környező városokba, beíratkozni egy nyelvtanfolyamra, edzőterembe, rendezvényekre, koncertekre menni, stb ahol lehet ismerkedni. De pl facebookon is vannak túrázós csoportok, oda is be lehet társulni. Vannak barát kereső oldalak is, még itt a gyakorin is van ismerkedős oldal. Sokan keresnek barátot/barátnőt nem párkapcsolat jelleggel.

Egyéni tipp: Lépéseket kell tenni, senki sem fog bekopogni, hogy helló, viszlek a színházba, öltözz. Aktív kereséssel, levelezéssel is bele telhet némi időbe, hogy sikerül, lesznek fölös körök. És nem szabad ráfeszülni a témára, hanem csak lazán-f@szán, derűsen!

2023. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg különböző FB csoport van, lehet lakóhely és érdeklődési kör szerint is keresni, pl. kirándulós csoportok, színházkedvelők csoportja stb., és ezekben a tagok vagy tagok kisebb-nagyobb csoportjai általában szerveznek összejöveteleket is. De a 3-as ötletei is jók, pl. tanfolyam vagy önkénteskedés.
2023. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Merre fele laksz kistelepülésen?

Egy40-es sportos férfi szintén vidékről.

2023. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenre vevő vagyok. Most nagyon szeretnék a kissé antiszoc helyzetemből átbilleni. Chatet, facet próbáltam, de az elég fura világ, de még ott sem adom fel.
2023. ápr. 10. 19:15
 8/10 A kérdező kommentje:
A hatosnak jelzem Nógrád-Heves-Pest környék. 48 vagyok és nem mindenáron pasizni, inkább társaságra vágyom.
2023. ápr. 10. 19:17
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van társaságunk és mindig nyitottak vagyunk külsősökre. Férfiak-nők vegyesen. A környék stimmel. Írj privátot, ha érdekel.
2023. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés kb sehogy
2023. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!