Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy férfi, aki folyamat...

Van egy férfi, aki folyamat keres messengeren, aztán eltűnik. Tőszavakban ír, pl. megkérdezi, hogy vagyok, de kb. semmilyen kérdésemre nem ad őszintén érdeklődő reakciót, kb. terhes neki, ha kommunikálni próbálok vele. Hagyom, de mindig ír. Kérdés? :

Figyelt kérdés

Párszor találkoztunk. Voltak furcsaságai. Az életben aspergeresnek tűnt, de nem tudom biztosan. Aztán találkozni sem tudtunk miatta, mert folyton kitalált valamit, vagy eltűnt. Ennek ellenére ő keres..

Az ilyen ember psziochopata/szociopata, vagy milyen betegség lehet ez?

Valaki tapasztalt már ilyet valakivel kapcsolatban?


2023. ápr. 21. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, ha hagyod, nem keresed, nem válaszolsz neki. Sajna nincsenek az emberekhez rendelve "Használati utasítás" kézikönyv.
2023. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Újabb napi bizonyíték, h akik lexarják nőket, erős érdeklődést váltanak ki bennük.
2023. ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es, önnyugtató bölcsesség, mi, mert van olyan, akinek nem tetszel?!
2023. ápr. 22. 20:31
 4/5 kék pancake ***** válasza:
Ne válaszolj. Majd abbahagyja.
2023. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én nyugalmam nem abból fakad, h nem írogatnak emberek.
2023. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!