Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez gáz, talán….magamnak való...

Ez gáz, talán….magamnak való lettem?

Figyelt kérdés

Nagyon sok baráti kapcsolatom volt az évek során. De a legtöbb sajnos, vagy nem sajnos… vége lett.

Sosem voltam egyébként egy antisoc de jelenleg nagyon annak erzem magam.

A legutóbbi barátságom végzete okozhatja ezt. Csalódtam benne, és ez miatt sokkal nehezebben nyitok az emberek felé. Mintha szándékosan elszigetelném magamtól a mély kapcsolatokat.

Ezért ilyen felszínes haverjaim vannak jelenleg, bár már velük sen beszélek igazán.

Nekem már sosem lesz normális barátságom?



2023. júl. 24. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
velem is hasonló a helyzet viszont én nem is vágyok barátokra
2023. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

"Nekem már sosem lesz normális barátságom?"


Hát nézd, te magad írtad, hogy nem nyitsz az emberek felé, és még a haverjaidat is taszítod el magadtól folyamatosan.

Így, hogyan akarsz normális barátot találni?

2023. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még sosem éltem àt olyat hogy sok baràtom van :/ Magamnak való vagyok és antiszoc,néha azért jól esne valakivel beszélni. Na de ez van. Beletörődtem
2023. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy ahogy fejlődik az ember személyisége, a mérgező emberek úgy hullanak ki mellőle, vagy azok, akik nem szerepelnek a jövőjében. Tudod, ha a Himaláján mászol felfelé, minél magasabban vagy, annál jobban fogy az oxigén.
2023. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg annál jobban fogynak az emberek is ..vagyis a Himalájàn pont nem mert ott sorbanàllnak felfelé
2023. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!