Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ítélnek el?

Miért ítélnek el?

Figyelt kérdés

Sok pszichológusnőt követek, mert szeretnék tisztában lenni a mindkét nemmel kapcsolatos dolgokkal, problémákkal, stb. De itt a bökkenő, férfi vagyok. Számtalanszor igyekeztem kérdezni a nő pszichológusokat, de sosem érkezett válasz. Amikor a páromat kértem meg, aki természetesen nő, nekik a legrosszabb esetben is 1 óra után válaszoltak.


Olyan rohadt zavaró ez az ítélkezés, miközben pont ők hirdetik az elfogadást, hogy mindenkinek segítséget kell nyújtani. A párom eleinte csak lemásolta a kérdésemet, tehát nem a kérdés miatt lehetett az ignorálás. De lehet csak női profilt kéne csinálnom, mert a férfiak mocskos szemét állatok, akiknek választ sem lehet adni.


Ki tapasztalt ilyet?



2023. aug. 2. 11:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*neki
2023. aug. 2. 11:12
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Mi van?
2023. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mojjo ***** válasza:
100%
Életemben nem hallottam még ilyenről...
2023. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki normális szakember, az pont nem csinálja ezt.

A saját sírját ásná meg vele.

2023. aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapasztaltam ilyet. Aki ilyet csinál az NEM szakember.
2023. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet én követek akkor rossz "szakembereket".
2023. aug. 2. 14:21
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudnátok ajánlani olyanokat, akik hitelesek?
2023. aug. 2. 14:22
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Dehat penzert szolgaltatast nyujto embereket privatban potyara kerdezel?
2023. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Ácsi. Szóval te kommentben és egyéb helyeken zaklatod őket és te vagy felháborodva mert ingyen nem válaszolnak?
2023. aug. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8%

8-as és 9-es, ti hol olvastatok privát üzenetekről, egyéb helyekről és zaklatásról? Hol olvastátok, hogy ingyen vár bármilyen szolgáltatást? Ha nem ismeritek a Facebookot, figyeljetek: akinek oldala és követői vannak, az rendszeresen kiír posztokat, amire a követők lájkokkal és hozzászólásokkal reagálnak. Van, aki helyesel, van, aki hozzáfűz valamit, van, aki vitázik, és van, aki kérdez. A posztoló pedig többnyire válaszpl, mert az oldalt azétt csinálja, hogy ismertebb és népszerűbb legyen, a FB algoritmusa is jobban szereti az oldalt, ha a tulaj válaszolgat a hozzászólásokra.


Kérdező, első körben ne légy rest könyveket olvasni, a FB-oldalak követése hasznos, de kiindulásnak nem a legjobb.

Látsz más férfi követőket is, skiket szintén ignorálnak? Ha ugyanarra a kérdésre a párodnak viszont válaszolnak, tényleg nem arról van szó, hogy ő kevésbé provokatívan fogalmaz, akkor valóban nem a megfelelő embereket követed. Keress rá a 'toxic sisterhood' kifejezésre, mert nemcsak maszkulinitásból van mérgező.

Tudod, vannak helyek, nem is csak a virtuális térben, ahol a férfiak ignorálják a nöket, szóval ne csodálkozz, van ennek a jelenségnek megfelelője a másik oldalon is.

2023. aug. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!