Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ítélnek el, mert panelba...

Miért ítélnek el, mert panelban lakom?

Figyelt kérdés
Sajnos nem születtem gazdag családba. Egy panelban lakunk albérletben, ami közepes állapotú. Akárhány “barátomat” idehívtam, vagy mondtam, hogy lakótelepen lakom, mindegyik lesajnált, vagy beszólt. Ilyenekre gondolok például, hogy “a mi házunk kicsit nagyobb, mint a tiétek”, “hát nem valami szép a környék”, vagy “ te hogy mersz itt egyedül közlekedni?”. Nagyon el vagyok keseredve. Hiába írnátok, hogy keressek más barátokat, egyszerűen az összes ilyen. Már nem is merek senkivel barátkozni, csak itthon ülök egész nap, mert előbb-utóbb úgyis idekéne hívni őket, amit nem szeretnék, mert szégyenlem.

2021. ápr. 24. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Miert kene odahivnod oket? :D nem ertem.
2021. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Jajj te, ne szégyelld. Én is kicsit gazdagabb családból jövök, de tök sok barátom, sőt az exem is panelban lakott, szóval ne izélj ezen. 😊 sőt, szerintem a panelnak is megvan a szépsége :) pont akkora amekkora kell. Nem kisebb, nem nagyobb.
2021. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hívtam a "barátaimat" a lakásunkba, mindig nyilvános helyen találkoztunk. Akik tényleg a barátaim azok lexarják hol lakom.
2021. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Nyugi, majd visszakapják az élettől. Én is tök lenéztem mindenkit gyerekkoromban, aki panelban élt, mert mi a város legelitebb negyedében laktunk egy hatalmas családi házban. Nos, a szüleim most is ott élnek, én meg egy putri társasházban egy lepukkant helyen.
2021. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1 es:

Azért kéne idehívnom őket, mert folyton erőszakoskodnak, hogy ők mikor jöhetnek el, meg itt akarnak aludni, én meg mindig halogatom, de már nagyon ciki...

Egyébként 16 éves vagyok, általában ilyen korban mindenki áthív mindenkit.

2021. ápr. 24. 18:34
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

A kommentek amiket írtál nem azt jelentik, hogy elítélnének. Kamuzniuk kellett volna, hogy "ja milyen nagy a lakás és milyen szép a környék"? Aki azt kérdezte, hogy nem félsz-e egyedül közlekedni, valószínűleg ő maga félt volna ott egyedül sétálgatni.

Valószínűleg neked van bajod a lakásotokkal és ezért esnek rosszul az ilyen kérdések/megállapítások.

2021. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem nekem van bajom. Ha a helyemben lennél tudnád. Iskolában is kivoltam emiatt közösítve, hogy mi biztos szegények vagyunk, miután odahívtam őket,és rólam beszéltek. Tehát légyszíves ne ítélkezz amíg nem vagy a másik helyében.
2021. ápr. 24. 18:40
 8/12 A kérdező kommentje:
És nem kell kamuzni, de megemlíteni se kéne. Én is tisztában vagyok mindennel.
2021. ápr. 24. 18:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg keress máshol barátokat. Sokkal kevesebb gazdag ember van, mint nem gazdag. Szóval ha elkerülöd ezt a 10%-ot, akkor minden problémád megoldódott.
2021. ápr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én próbáltam, de egyszerűen csak ilyenekbe futok bele kivétel nélkül. A többi gyerek aki szintén itt lakik, azok meg nagyon zűrösek, drogosok, és inkább fiúk.
2021. ápr. 24. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!