Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert van ez? Miert itelnek...

Miert van ez? Miert itelnek el ha nem is ismmernek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.13 eves lany vagyok.Es azzal fordulnek hozzatok,hogy miert van az hogy mindenki olyanak nez mint a mai legtobb velem egy idos "nagy egoju lanyok"?Na szoval ugye a mai tarsadalomba a kamaszok eleg koran ernek (sajnos egyesek tenyleg ugy gondoljak hogy nagyon nagyok).En szeretem a divatott (azert nem a segg,mell villantos ruhakat)Hanem a cipoim kozul van markas (sportolasra hasznositom,es a minden napokra!)De ugyan ugy hordok szivesen nevtelen vagy nem annyira nepszeru cuccokat.Mivel nagyon sokat valtoztam.Elkezdtem mindent elorol ami csak boldogga tett hogy nem lattom regi onmagam.Viszonylag nepszeru diak lettem (nem pasizol,nen cigizik nem csinalok semmit ami karos lenne ram)Sok ember szerint szep vagyok de meg az onbizalmam a nullan van.De ugy velem mas vagyok mint a tobbiek.Hajamat eredeti allapotabna (hullamosan hordom) vagy is megvaltam hosszu oldalfufrus vasalt tincseimtol.Nagyon szeretek olvasni,rajzolni,es sportolni.Kb egyetlen pop enekes van amit hallgatok (Justin Bieber),de alapvetoleg rockot szoktam hallgatni.viszon sokan azt hiszik hogy olyan vagyok mint a tobbiek.Soha nem volt "parom" (egy darabig nem is szeretnek),nem iszok/cigizek.Koncerteket messzirol kerulom.Szegyenlos is vagyok,pedig szep karcsu noies alakom van.De miert itelnek el a szamomra ismmeretlen es ismmert emberek?
2016. febr. 14. 01:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es mostansag sok "fajdlom" ert es bezarkoztam,magyarosabban keves baratom van mar
2016. febr. 14. 01:42
 2/8 gnoomage ***** válasza:

Mert olyan nagyra és különlegesre tartod magad azért mert nem cigizel/pasizol/iszol? Mert itt egy tök sima egoista 13 éves csajt tudtam csak magam elé képzelni...


Magadat ne verd át, ez van...

2016. febr. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
teljesen olyan vagy, mint a korodbeli társaid, mikor idősebb leszel, úgyis belátod
2016. febr. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert normális vagy. És ez furcsa az embereknek.
2016. febr. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tartom nagyra magam,nem vagyok egoista.Csak nehany ossztalytarsamra ranezek es egyszeruen olyan sok smink van rajtuk,meg kivagott ruhaba jarnak.Termeszetesen az o dolguk hogy mit csinalnak,csak neha nem tartom jo dolognak hogy miket csinalnak
2016. febr. 14. 12:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Es a szuleimmel se kovetelozok hogy o nekem ez kell.En egy cipot addig hordok amig nem jon szet.Ok meg majdnem minden honapban uj cipot kapnak.Tudom hogy allunk anyagilag es anyuek mindent probalnak megteremteni nekem es a noveremnek (mint altalaba minden szulo) es mi halasok is vagyunk.Es azt sem ertem hogy a szuleikre csunya dolgokat mondanak.
2016. febr. 14. 12:43
 7/8 A kérdező kommentje:
Es szerintem olyan kislanyoknak minz en nem a fiukon kene jarnia az eszuk ba ez ma egyeni problema
2016. febr. 14. 13:31
 8/8 anonim ***** válasza:
pedig ez már az a korszak, amikor a lányok mindenkibe szerelmesek, nincs ebben semmi, ez mind a korosztályodra jellemző, írtam már, mikor idősebb leszel és visszagondolsz erre az időszakra, te is így fogod látni
2016. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!