Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Olvastam Szingapúrba ha,...

Olvastam Szingapúrba ha, valaki nem húzza le a wc-ét és, nem mos kezet wc-ézés után megbüntetik de, vajon ezt hogyan ellenőrzik?

Figyelt kérdés
2023. aug. 4. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Én Magyarországon tapasztaltam azt, hogy a munkahelyeken a jobb bánásmód érdekében, mindenféle indokot kitálal a vezető-dolgozó a másik ember megalázása szempontjából. Hiába igényes valaki, WC használat előtt és után is moshat kezet, használat után a végterméket is lehúzhatja mindig, mivel ez az illem, de visszatérő probléma, hogy a másik ember nem hagyta tisztán a WC-t. Az a baj ilyenkor, hogy a másik könnyen a bíróságon találhatja magát, mivel ez és a hasonló cselekedetek kimerítik a zaklatást és lejáratás fogalmát.
2023. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
-t
2023. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Akkor már a lakótársamat régen agyonverték volna, mert hogy ő nem hogy kezet nem moss soha, de fogat se. 😃
2023. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

1-es, te inkább ülj le és szedd be a gyógyszereidet, okés?


A kérdésre visszatérve, ezt tuti valami ilyen "fura törvények más orszégokból" listáról szedted. Amiket vicces olvasni, de nyilván nem azt jelenti, hogy ez tényleg be is van tartatva és innentől rettegni kell mindenk kakilás után.

Valami lelkes bürokrata kaszált egy jó nagyot, mert hát ő nagyon komolyan dolgozik.

2023. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem, de ez csak TFH.: a kézmosó részen lehet van kamera; a kilincseken-, a csapoknál van érintés-érzékelő, vagy legalábbis valamilyen érzékelő; vagy: számláló a WC-bejáratnál, és ehhez kapcsolódóan a vizesblokkoknál is.
2023. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
A Plázákban potyantos van. Nem tudom miről beszél ön. Ez náluk normális.
2023. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!