Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Verstappennek meglehet a...

Verstappennek meglehet a VB-cím a következő futamon (Szingapúrban)?

Figyelt kérdés
És ha igen, milyen esetekben?

2022. szept. 13. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg.

Jelenleg 116 pont az előnye a bajnokságban. Szingapúr után még 5 futam lesz hátra, és egy versenyen maximálisan 26 pontot szerezhet egy pilóta. Vagyis ha még 14 pontnyi előnyt szerezne Szingapúrban, utána Leclercnek már semmilyen esetben nem lehet annyi pontot szerezni hogy megelőzze.

2022. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!
2022. szept. 13. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Kinelenthetjuk mar most hogy o a Világbajnok
2022. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Leclerc gyakorlatilag abban az egy esetben lehet világbajnok, ha mostantól Verstappen minden futamon kiesik vagy nem szerez pontot, ő pedig megnyeri az összeset. De mivel valljuk be, ez semmilyen szinten nem egy reális forgatókönyv, mindegy, hogy már most Szingapúrban, vagy mondjuk csak később Suzukában dől el a matek, az idei vb cím lényegében Max zsebében van.
2022. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Matematikailag kicsi az esély, szerintem inkább Japánban lesz meg neki majd hivatalosan is.

Más szempontok szerint meg már most is kb. világbajnok :D

2022. szept. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!