Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szingapurban- aki volt mar...

Szingapurban- aki volt mar ott- hany napot erdemes betervezni?

Figyelt kérdés
Mi egy hetre gondoltunk, de egy par helyen olvastam, hogy eleg 3-4 nap arra, hogy a legerdekesebb dolgokat megnezze az ember, es magaba szivja a vilag egyik leggazdagabb orszaganak a hangulatat. Ha valakinek konkret hotel tapasztalata van, megköszönnem.

#Szingapúr #Szingapur
2022. dec. 9. 14:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Ez így igaz. A kérdés inkább az, hogy egy nagyobb körút részeként erinted vagy csak kimondottan azért utaznál oda, hogy aztán 4 nap múlva haza is térj. Utóbbi esetben inkább maradj egy hetet, fogsz találni elég programot és látnivalót.
2022. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Dubaival kötjük össze, Dubai egy het, utana Singapur. Uj Zeeland volt meg utana betervezve- igy ezek mint stops, de valtozott a terv.
2022. dec. 9. 15:26
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Én Thaiföld, Malajzia úttal kötöttem egybe, 1 hetet voltunk Szingapúrban, az elég volt. Mi kapszulahotelba mentünk, nem tudom, hogy téged érdekel az ilyen, mi úgy voltunk vele, hogy egyszer azt is érdemes kipróbálni.
2022. dec. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kapszulahotel- TV-böl ismerem, biztos egy elmeny, de en kenyelmesebb vagyok, es lehet, hogy panikba kerülnek a bezartsagi elmenytöl. Azt hiszem Japanban is vannak Kapszulahotelok. Egy het nem tul sok?
2022. dec. 9. 16:36
 5/19 anonim ***** válasza:
Sok relatív fogalom. Szerintem egyetlen egy világvárosra sem sok egy hét, de ha téged egyáltalán nem érdekel a város akkor egyértelmű, hogy nem éri meg ott dekkolni egy hetet.. Hotel van minden szinten, ha luxusra vágysz, akkor természetesen nem ajánlom a kapszulahotelt. Booking és társain érdemes körülnézni.
2022. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem ha Dubaival kötöd össze, akkor Szingapór valóban max egy napot érdemel meg.

Bár tudom, nem egy szakmunkásban tanultuk a humán műveltséget.

2022. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5: "de ha téged egyáltalán nem érdekel a város akkor egyértelmű"- Ha nem erdekelne, akkor nem akarnek oda menni, logikus...Nem a hotelokat kerdeztem, van nagy gyakorlatom benne, hogy hol keressek, es hasonlitsam össze öket.

6: Kar volt hozzaszolnod, es azt sem lehet erteni, mit akarsz mondani.

2022. dec. 9. 18:42
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
Én meg a saját szellemi szinteden igekeztem utazási tanácsot adni.
2022. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Idiot
2022. dec. 9. 18:57
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
8,10, ez mire volt jó, őszintén?
2022. dec. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!