Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol ismerkedjek, ha nincs...

Hol ismerkedjek, ha nincs kiterjedt baráti társaságom, akikkel el tudnék járkálni bulikba?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok (levelező), meg dolgozni. Ti mit csinálnátok?

2023. aug. 7. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Ahol bebaszcsiznak, beszívnak, dönög a zene hogy kiszakad a mellkasod?
2023. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom, hogy a spontaneitás lenne a dolog szépsége, de nagyon kilátástalannak látom már a helyzetem. A mai fiatalok hol ismerkednek?
2023. aug. 7. 18:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl eljárhatsz meccsekre,foci,kézilabda,amelyik közelebb van.Vagy olyan bárokba ahol van kivetítő és közvetítenek mérkőzéseket.Ott vannak fiúk,csajok is.
2023. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg interneten? de nem társkeresőkön, hanem pl. hobbi/közös érdeklődési kör alapján. Pl. ha fotózol, akkor Instagramon más fotósokkal, vagy igazából akármilyen hobbid van, tematikus csoportokban.
2023. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Elmész strandra és fejbe dobsz valakit egy labdával, majd bocsánatot kérsz.
2023. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Az nternet neem például nem jött be barát/társkeresésre. Én társat kerestem egyszer. Pl az egyiknél 1-2 nap csevegés után éreztem, hogy nem lesz meg a kémia, ezért udvariasan leépítettem, amire dührohamot kapott.
2023. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne valami sok fb csoportban, lehet találnom kellene valamit. Meccsek kilőve, nem érdekelnek.
2023. aug. 7. 18:59
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
6, dührohamot kapott mert csak megszexelni akart.
2023. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja.
2023. aug. 7. 19:07
 10/11 anonim válasza:
Attól függ, milyen körben szeretnél! Ott a könyvtár, oda általában intelligensebb alkatúak járnak! Vagy esetleg, egy kedvelt előadód koncertjére, és az ott megjelenő emberekben, és benned valszeg van közös! Vagy ha szeretsz társasozni, akkor egy jó társasparti a közelben, elég sok helyen van már rá lehetőség! És, ha már valamelyiket eléred, akkor olyan embereket ismerhetsz meg, akivel pótolhatod, említett "hiányosságaid"! 🥀😄
2023. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!