Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is van, hogy ha elutazik,...

Más is van, hogy ha elutazik, és laknak az adott településen rokonok, vagy barátok, és felajánlják az ottalvást, annak ellenére is inkább szállást béreltek?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem szívesen terhelek senkit azzal, hogy nála aludjak. Még ha nem is mondják, de azért csak teher azzal készülni, hogy ott aludjak valakinél. Illetve bizonyos szempontból nekem is kényelmesebb. Attól még ugyanúgy lehet persze találkozni, akár náluk, akár máshol az adott településen.

2023. aug. 15. 08:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem.
9 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szituációtól függ. Mi most megyünk egy rokonhoz pár napra, óriási háza van, nagyon kényelmesen elférünk benne. Így nála alszunk. De amikor a külföldön élő barátnőm meghívott minket családdal, és mondta, hogy aludjunk csak nála, jó lesz, a nappaliban van egy kihúzhatós kanapé, azon elférünk négyen - férjem, én és a két kamasz gyerek -, akkor inkább megköszöntük, és kivettünk egy szállást a közelben.
2023. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön élek, de minden hazalátogatásnál bérlek magamnak egy kis apartmant a közelben. Max 1-1 estét alszom valakinél, ha úgy jobban jön ki a lépés a repülőjáratommal. Egyszerűbbnek, kényelmesebbnek tartom, sokszor viszem a laptopot és dolgozom napközben, így nem kell egyezkedni a kulccsal kapcsolatban, stb. Szerencsére nem okoz gondot anyagilag, így miért ne? Mindenkinek praktikusabb.
2023. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!