Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elfogadnád egy barátod nyaralá...

Elfogadnád egy barátod nyaralás meghívását, ha felajánlja, hogy mindent ő fizet, mert tudja, hogy neked nem telik rá?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti, mielőtt nekem esne valaki. :)

2023. júl. 13. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Akármilyen jó barátom is,de nem fogadnám el.

Nincs rosszabb helyzet a kiszolgáltatottságnál.

2023. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Csatlakozok az elsőhöz, nem fogadnék el ekkora szívességet.
2023. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám, mert nyilván azért hív, hogy ne legyen egyedül, mert az úgy nagyon szar. Ráadásul mivel barátok vagyunk, szeretünk egymás társaságában lenni. De azon lennék, hogy később valamilyen formában kompenzáljam a gesztusát.
2023. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Van akitől elfogadnám simán, de nem bárkitől. A legközelebbi barátaim mellett nem félnék "kiszolgáltatott" helyzetben lenni, mert sokkal mélyebb és jobb a viszonyunk annál, hogy ebből baj legyen.
2023. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%

Igen es mindenbol a legdrágábbat kérném

🤣🙃☺️🙃☺️🙃☺️🙃☺️🙃

2023. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Biztos nem. Ha nem telik, nem megyek. Hacsak nem saját nyaralóba hív, mert akkor nincs szállásköltség.
2023. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Simán, sőt vinnék neki tengerparti utazási prospektusokat, ódákat zengenék a hawaii lányok vendégszeretetéről, és hogy egyáltalán soha nem hordanak melltartót.
2023. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Nagyon nem szeretem, ha megajándékoznak vagy meghívnak dolgokra, mert kiszolgáltatottnak és élősködőnek érzem magam, ha valamivel nem tudom viszonozni.
2023. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanúgy tennék, mint a hármas és a négyes, ha tényleg érezném, hogy azért hív, hogy jól érezzük magunkat, és nem azért, hogy felvághasson. De egyébként tényleg nem mindegy a hely sem
2023. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

A barat szempontjabol logikus amugy, hogy nagyon szeretne a baratjaval udulni, de tudja, hogy nem tudna menni maskepp.

Nem szeretek kiszolgaltatva lenni, viszont ha ez egy jobaratom, akkor szeretem, vele lenni is, es tudnam, hogy nem lekotelezni akar.

Egyebkent fiatalon csoro voltam, sok szivesseget kaptam, bar soha nem kertem, vartam. Negyven fele megvaltozott az eletem, es en tehetem meg, hogy pl furdobe, koncertre, varosnezesre meghivjak valakit.

2023. júl. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!