Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lesz velem ha megtörténik...

Mi lesz velem ha megtörténik ez a változás?

Figyelt kérdés

Nekem suliból, munkahelyről sosem volt társaságom, nem volt közös nevező. Egyetlen hobbim a foci volt és ott jól elvoltam. Viszont sajnos lehet olyan sérülésem van, hogy nem tudom már folytatni és nekem rossz. Annyira elvette a kedvem hogy nézni sem megyek ki, mert tudom hogy jó voltam és hogy még pár év lenne bennem. Igaz, hogy csak amatőr szintről van szó de akkor is ennél több lenne bennem.

Mint írtam a focit szeretem, így inkább playstation-ön is fifázok szóval most gyakorlatilag nincs társaságom. Szóval kb az lesz velem hogy kocka leszek, meghízok stb. Futni sem tudok mert a lábammal van baj. Úszás, biciklizés nem érdekel. Azért mert engem eddig sem a sport érdekelt, hogy mennyire jó hatása van stb. bullshit. Engem a versengés, az adott cél kitűzése és esetleg teljesítése (mert volt ilyen is és az jó érzés volt) motivált.

Valami teljesen más dologba kéne vágni mint a sport. Csak hogy írjam miért, volt hogy fentvoltam az interneten és benne voltam az újságba. Most ezek után az hogy mozogjak valami kicsit nem motivál.

Örülök, hogy eddig mindig azt csinálhattam ami érdekelt, de most meg igazából ott vagyok hogy nem értek semmihez. Ilyen passzív dolgokat szeretek, hogy filmezni, streaming, olvasás de ez így nagyon passzív élet. Gyerek korom óta mindig fociztam, de ha nem hallottam hogy pattog a labda fel sem kelltem a székből :D



2023. aug. 15. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2023. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
29
2023. aug. 15. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!