Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valakinek nincs telefonszám...

Ha valakinek nincs telefonszáma, az mit ad meg ha kötelező lenne a telszám megadása?

Figyelt kérdés

Nagyon sok űrlapnál, ügyintézésnél kötelező megadni telefonszámot.

Ilyenkor milyen számot ad meg az akinek nincs?


(Bónuszkérdés: miért kötelező mindenhol?? Pl ha bolti átvétellel rendelek valamit ami van is a boltban, akkor minek ehhez telefonszám, lakcím, minden?? Vagy egy mozijegy vásárláshoz? Bankszámla nyitáshoz?)


2023. aug. 15. 17:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hozzátartozó vagy olyan ember, akiben megbízik.
2023. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Családtagét esetleg meg tudod adni, ha hozzáférsz. Ami nincs, azt nem tudod megadni, így semmit, és nem veszed igénybe az adott szolgáltatást. 2023-ban nem nagy elvárás és megugorhatatlan akadály, hogy legyél elérhető.

Bónusz: oda szokták kiküldeni az értesítőket, a biztonsági kódokat, vagy kapcsolattartáshoz kérik hogy fel tudjon hívni egy futár/ügyintéző, ha nem talál vagy valami bajuk van.

2023. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#2

Ha futár és hasonlók vannak a dologban akkor értelemszerűen van praktikus haszna. De ha holnap én bemegyek az áruért a boltba, akkor minek akarnak hívogatni? :D


Hozzátartozóim telefonszámát nem szívesen “adnám el”..

2023. aug. 15. 17:37
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

"De ha holnap én bemegyek az áruért a boltba, akkor minek akarnak hívogatni? :D"


Mondjuk pont azért, hogy ne menj be feleslegesen ha nem jött meg az áru...?

2023. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%
Én ki szoktam nézni random telefonszámot a rosszlanyok.hu-ról és azt írom be
2023. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy megadod, nem azt jelenti hogy kivétel nélkül mindig keresni fognak. Hanem hogy legyen lehetőség gyorsan elérni téged, ha indokolt. Probléma esetén hívnak csak, általános tájékoztatás miatt nem fognak, státuszjelentésről SMS-t küldenek és/vagy e-mailt.
2023. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

#4

A weboldal írta hogy van készleten, kaptam is egyből emailt, hogy holnap átvehetem. Nem tudom mi további egyeztetnivaló lehet ezen…

2023. aug. 15. 17:43
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt a fura, mikor elvittem a mobilomat szervízbe, és ott meg kellett volna adni egy másik mobilszámot, amin értesítenek, ha elkészül a telefon. Nem tudtam, csak vezetékest megadni, de nem nagyon akarták elfogadni. A másik, mikor a macskának fogamzásgátlót írattam fel, a receptre rá kellett írnia a címemet és a telefonszámomat. Amúgy mindenki alapnak gondolja, és nagyon furán néznek arra akinek nincs telefonja, és működő telefonszáma, kb mintha nem lenne fedél a feje felett, vagyis mintha nem lenne lakcíme.
2023. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A bank pedig vagy a hivatalos appban közöl dolgokat, vagy ajánlott levélben. Nem is beszélnék meg telefonon egy random idegennel banki ügyeket..
2023. aug. 15. 17:44
 10/24 anonim ***** válasza:
36%
#9 Ilyen alapon a következő kérdésed az lesz, miért várják el, hogy legyen e-mail címed vagy okostelefonod applikációval. Eleve az applikáció hitelesítését meg kell oldani telefonszámmal.
2023. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!