Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Félek éjjel egyedül az ágyamba...

Félek éjjel egyedül az ágyamban mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudok végigaludni egy éjszakát se ugy hogy ne ébredjek fel, már nagyon rosszul érzem magam ez miatt. Ablakot is be csukom hiába van meleg, de félek ,hogy valaki bemászik tudom, fura ,de félek hogy valaki bejön, betörik vagy elrabol a lakásból( Azt képzelem be sajnos, hogy olyan dolgok történnek meg velem éjszaka ami a családi titkokban vagy a gyanú árnyékában szokott történni.)

2023. aug. 27. 07:27
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
35%
Feküdj be anyuék mellé!
2023. aug. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De ha befekszek anyumékhoz akkor igaz nem félek már annyira, de elaludni akkor se tudok...
2023. aug. 27. 07:29
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, én nagy eséllyel anyadekkal egy idős lehetek. Nekem is vannak időnként hasonló félelmeim és nevetséges vagy sem, nekem egy plüss kabala az, ami megoldja a problémát. Ha fog az ember valamit alvás közben, az ad egy fajta biztonság érzetet. Lényegében mindegy, hogy egy kispárna vagy egy plüss maci, vagy spéci több száz eurós alvás segítő cucc.
2023. aug. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

#3


Vagy egy kés a párna alatt...

2023. aug. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Aludj velem. ;)
2023. aug. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a 4.-en lakok és betöréstől nem nagyon kell tartanom, attól főleg nem, hogy az ablakon jön be valaki, viszont nálam voltak parajelenségek, meg elég durva rémálmaim szoktak lenni hajnal 3 körül. Jobban örülnék, ha csak a betörőktől kellene félni, azokat könnyű távol tartani. Csak jól be kell mindent zárni és riasztó is létezik. Amiktől én félek, azt viszont nem lehet kizárni.
2023. aug. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
16 éven aluliak nem használhatják az oldalt.
2023. aug. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok.. csak félek ez a baj.
2023. aug. 27. 09:25
 9/16 anonim ***** válasza:

Te nem attól félsz, hogy egyedül vagy éjjel. Hanem hogy lehet, hogy nem vagy/leszel egyedül. :D


Egyébként racionálisan kéne nézni, átrágni magadban, aztán utána az érzelmeid is fogják ezt követni és elmúlnak majd a félelmeid. Amik különféle kétségekből fakadnak, meg irracionális dolgokból.


Sok minden meg érzelmi alapon történik és kognitívan. Pl. ha azt olvasod valami hírben, vagy TV-ben olyat látsz, hogy ilyesmi történik, ott sem a statisztika fog a szemed előtt lebegni, hogy mennyire nem reális, hanem a veszély tudatosulása, ami inkább beépül az agyadba.


Szerintem írj privátban és dumcsizzunk és bizonyára nem ez az egyetlen ilyen dolog nálad, mégha valamiről lehet nem is látod, hogy ne volna okés, vagy racionális valami parád. Mikor a fentinél ezt felfogod.

2023. aug. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
60%
A háziorvos fog adni beutalót, oda el kell menni!
2023. aug. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!