Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha megkérdezem egy csajtól...

Ha megkérdezem egy csajtól hogy van és utána ő nem kérdez vissza hogy én(?) akkor elmeséljem én is azért mi a helyzet vagy leszarja?

Figyelt kérdés
2023. aug. 31. 17:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mi köze a panaszkodásnak ahoz hogy megkérdezik hogy érzi magát az ember? mellesleg érdekes a nők panaszkodása érdekes talán?
2023. szept. 1. 20:23
 12/19 anonim ***** válasza:

"akkor elmeséljem én is azért mi a helyzet "


A kérdésedben reklámozod hogy óriási unalmas panaszkodásra készülsz.

2023. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem készülök semmire honnan tudhatnád mit akarok mondani?

Ha megkérdezik az embert nem illik túl hosszúra nyújtani csak úgy nagy vonalakban mik történtek mostanában az emberrel ami esetemben inkább most több tök jó dolog

2023. szept. 1. 20:41
 14/19 A kérdező kommentje:
Ez kb ugyan az a kategória mikor ráköszönök mondok vmit és ugyan reagál de vissza köszönni nem képes
2023. szept. 10. 10:23
 15/19 anonim ***** válasza:

Téged nagyon nehéz levakarni a való életben, olyan vagy mint a cipőtalpra ragadt rágógumi.

Amit te kérdezel, válaszolsz másoknak te mindig elvárod hogy arra reagáljanak és ez ítéletnapig így menne nálad.

2023. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Azzal hogy elvárom az alap illemet a beszélgetés kezdetén az mindig elvárja hogy reagáljanak rá persze xd

Tipikus femináci aki elvárja hogy foglalkozzanak vele de soha senki más nem érdekli saját magán kívül :)

2023. szept. 15. 13:31
 17/19 anonim ***** válasza:

Itt az a baj nálad, hogy te örökíró vagy, amolyan diszpécser, aki ír neked, te azonnal reagálsz és utána várod hogy arra is írjanak, mint ahogy itt is a kérdésedre.

Szóval a megoldás az, hogy téged áramtalanítani kell és akkor nem tudsz írni. :)

2023. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Aha értem, ha valakivel beszélgetek és a legelején elvárom hogy válaszoljon az már örökírás xd

Vagy ha reagálok valakinek a kommentjére.... egyetlen idióta kommentjére az is örökírás gratuálok :)

2023. szept. 15. 18:58
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem az a legfurcsább, amikor egy nő nem kérdez vissza, de mindenre válaszol. Na ez miért van? (Ha leszar, kerül, nem érdeklem, azzal semmi baj, de ezt nem értem.)
ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!