Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A párom 66 éves,és minden pénteken,szombaton eljár nyugdíjas bálba.Engem nem érdekel ez a fajta szórakozás.Odajár egy rakás magamutogató,divatozó öregasszonynagysága.Párom nagyon jópofizik nekik,és ha elnyafogják magukat,ide vagy oda fuvarozza öket,azonnal ugrik nekik.Bálon kívül is.Ma délután is egyik elugrasztotta egy fuvarra.Össze is vesztünk.De bezzeg ha neki kellene valami,párom nem számithat rájuk.Nagyon naív.Utolsó percig ottmarad a buliban,én órákig egyedül vagyok,péntek-szombat este.

2023. júl. 29. 18:54
 1/8 anonim válasza:
93%

Először is, béküljetek ki. Utána üljetek le és nyugodtan beszéljétek át, mondd el neki, hogy ez rosszul esik neked. Ha továbbra is haragszik, egyszer menj el te is, hogy lássák nincs egyedül. Ez persze a te döntésed, mert írtad, hogy nem érdekel ez a fajta szórakozás.

Amit írtam csak egy tanács, nem kell szó szerint venni.

Sok sikert a továbbiakban, remélem megoldódik a helyzet

2023. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már sokat beszéltünk erröl,de nem hajlandó semmit változtatni,sem kicsit elōbb hazajönni bálból.
2023. júl. 29. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Aha, és te hajlandó vagy változni?

Mondjuk, hogy legalább minden harmadik-negyedik alkalommal elmész vele?

Örülj, hogy a párod nem hagyott ott, amiért ilyen savanyú és önző ember vagy!

2023. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért?Normális hogy más nöket fuvaroz,ha van párja?
2023. júl. 29. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen párja van, akkor az volna a normális, ha egyikhez oda is költözne.
2023. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már sokszor mondtam neki.De ha baja van,akkor engem megtalál mindig.
2023. júl. 29. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Unja a possadast. Csak ismeritek egymast. Ha te teljesen mast szeretsz, vagy elnezed, vagy csatlakozol, vagy most menjetek szet, amig meg van idotok elni.
2023. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyi köztetek a korkülönbség? Mert lehet az is egy probléma.
2023. aug. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!