Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan állítsak le egy mentáli...

Hogyan állítsak le egy mentálisan beteg embert? Azt terjeszti el a városban, és a környék beli falukban is, hogy együtt vagyunk! Hiába mondom neki ,hogy fel fogom jelenteni ha nem szál le rólam, folytatja, nem érti meg hogy nem akarok vele lenni?

Figyelt kérdés
Sok embertől vissza hallom , kérdezik, hogy igaz-e a hír hogy járunk? Mondom nem, de sajnos egyre több környékbeli településen jár rólam a hülye pletyka. Tényleg jelentsem fel? Nagyon elegem van mert olyan emberek fülébe is eljuthat akik fontosak nekem és ha ezt a hírt elhiszik akkor nekem végem! 19 L

#pletyka #mentális beteg ember
2023. szept. 7. 10:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Tiltottam minden közösségi felületről, de irogatnak nekem a beteg haverjai hogy az xy üzeni hogy tiltsam vissza..
2023. szept. 7. 10:20
 2/7 A kérdező kommentje:
Az utcán is ha összefutunk le akar tapizni és követ....Undorito.
2023. szept. 7. 10:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél feljelentést zaklatás miatt.
2023. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Shaddark ***** válasza:
100%

Ha beteg, nem sok mindent fognak kezdeni vele.

Tégy ki posztot róla, írd ki közösségi felületre is, de ne panaszkodva, (mert az gyanús) hanem humorosan. Ekkor képbe kerül mindenki.

2023. szept. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A másik megoldás: nem foglalkozol vele. Majd megunja.


Vagy ha összejössz egy izmosabb legénnyel, akkor nem mert majd ilyenekt terjeszteni.

2023. szept. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megcáfolod a hírt a neten azzal megspékelve, hogy pedofilokkal nem foglalkozol.
2023. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hány éves a srác ? Egyékbént ne foglalkozz vele , próbálj "taktikát váltani . Ha megkérdezik nevess egy jót . Előttem szóló meglehetősen erősen foglalmazott (pedofil) ma már mindenkire ezt mondjuk aki olyan . De azért ha leirod , hogy hány éves akkor oké . Próbáld meg neki mondani kedvesen , hogy hagyjon békén . Persze ne egyedül legyen melletted valaki.
dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!