Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit éreznél akkor, ha a párod...

Mit éreznél akkor, ha a párod rendszeresen ellenkező neműekkel járna el sportolni?

Figyelt kérdés
2023. szept. 11. 11:51
A kérdező szavazást indított:
Semmit, ez természetes, és megbízol benne
Kicsit azért zavarna
Kifejezetten rosszul esne
25 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
nincs párom
2023. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Csodálkoznék, mert nem az a fajta, aki az ilyen sportokat kedveli.
2023. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem sincs, ezért nem is tudnék rá válaszolni, de azért mások véleménye érdekel
2023. szept. 11. 12:00
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez sok minden mástól is függ. Önmagában az, hogy eljár sportolni ellenkező neműekkel, egy normális dolog. De vannak olyan minősítő körülmények, amiktől már gyanús lehet. Ezeket neked kell ismerned. De azért mindenbe nem kell belelátni a rosszat, meg mindenkire gyanakodni.

Pl. az exvőlegényem heti kétszer eljárt egy nővel uszodába, kettesben, nem engedte, hogy én is menjek velük (velem külön járt úszni), soha nem lehettem ott semmilyen programon, ahol az a másik nő is ott volt, és állandóan arról áradozott, hogy milyen jól néz ki, meg hogy ilyen ruhát vegyek, mert annak a nőnek is olyan van, ilyenre fessem a hajam, mert annak a nőnek is olyan, ilyen ékszert vegyek fel, mert az a nő is olyat hord... Na, az ilyen esetek azért már furák.

Ott is hagytam egyébként, de nem a másik nő miatt. Ez volt vele a legkisebb gond.

2023. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha titkolja akkor zavar. De ha x idő után bemutat neki (akár csak egy összefutás szintjén) és látom, hogy normális nem zavarna.
2023. szept. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Félre fog dugni!!!
2023. szept. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Fura lenne,a női szinkronúszó csapatban.
2023. szept. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Természetesen értelemszerűen gondoltam, akinek nincs párja az nem is tudna semmit válaszolni, meg nem ilyenre mint a 7-es, itt nem lenne értelme a kérdésnek, inkább olyat, hogy rendszeresen együtt mennének mondjuk futni, teniszezni, kondizni
2023. szept. 11. 12:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Nincs párom, de ha lenne, bizonyára ismerném annyira, hogy nála ez belefér-e vagy vészcsengő. Van egy kollégám, aki személyi edző is, és kis létszámú sportfoglalkozást tart a cégnél munkán kívül a kollégáknak, többnyire ülőmunkát végző nők szoktak részt venni ezeken a tornaórákon. Nem gondolnám, hogy a feleségének tartania kellene bármitől is. Persze, más lenne a helyzet, ha valami új szokásként jelenik meg nála valami ilyen és nem is sportolt mondjuk soha az életben.
2023. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

8: "rendszeresen együtt mennének mondjuk futni, teniszezni, kondizni"


Aki ezt rossz néven venné, annak ezt mondanám: Előtted a küzdés, előtted a pálya! Menj vele te is futni, teniszezni, kondizni! Akkor egyrészt nem fogsz féltékenykedni, másrészt neked is jobb alakod lesz.

Aki otthon duzzog és bánathájat növeszt, onnan féltékenykedik a feszes popsijú sport-társnőkre, az meg is érdemli, hogy megcsalják ill. lecseréljék!

2023. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!