Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi alapjan itelsz meg egy...

Mi alapjan itelsz meg egy szemelyt?

Figyelt kérdés
2023. szept. 14. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetés alapján.
2023. szept. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Mennyire ad magára, milyen a viselkedése illetve miről és hogyan lehet vele beszélgetni.
2023. szept. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy velem és másokkal hogy viselkedik.
2023. szept. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy emberileg milyen értékeket hordoz és azokkal mennyire tudok azonosulni.
2023. szept. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Sok esetben külső alapján, pl ha c akkor eleve ellenszenves
2023. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Én valamennyire lenézem azokat, akik önfeledten boldogok tudnak lenni ma. Annyira nyomasztó hely a világ, annyi probléma van vele, hogy minimum ignoránsnak vagy szűklátókörűnek kell lenni ahhoz, hogy mindent elfogadjunk úgy, ahogy van, és a saját élvezeteink legyenek az egyetlen szempontok.
2023. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Én azt "nézem le", aki nem tudja elfogadni, hogy a világot az emberek alkották. Magunkban kell kezdeni a változtatást. Ha nyomasztó a világod, arról te tehetsz.
2023. szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Shaddark ***** válasza:

A mai világban sajnos ez nem nagy kunszt.


Önismeret és ebből fakadó önbizalom hiány: Valamilyen idióta, soha senki által nem bizonyított fél vagy negyed igazságokon alapuló össze esküvés elmélet(ek)ben hisz. Pl. putykosnak drukkol.

Mert szüksége van rá hogy azt érezhesse, ő jobban tud mindenki másnál valamit. Sokan azt hiszik ez butaság függvénye, de nem, hanem az önértékelés alacsony szintje okozza.


Kinézet alapján manapság jó pár éve nem igazán, régen elismerem ez is számított számomra. De a világ azóta sokat változott. Persze, a tisztaság, jó illat most is számít. Az önhibájából mosdatlan, retkes embereket elítélem és le is nézem.


Amúgy meg úgy általában a testbeszéd számít számomra. Hogy a test tartás, mimika, hangsúly szinkronban van-e azzal amit mond, vagy kamuzik. Maga vagy mások előtt. Persze ez nem ilyen tudatos figyelés, régebben gyakoroltam amíg foglalkoztam hobbi szinten vele, manapság meg automatikusan észreveszem ha nem kerek valami.


Amúgy általában nem ítélkezem, vagy legalábbis nagyon igyekszem. Mindenkinek lehet rossz napja, első benyomást ami sokak szerint fontos én igyekszem tudatosan kevésbé fontossá tenni. Volt már hogy elsőre nem annyira szimpatikus emberről kiderült hogy szuper jó fej, csak első nap nem volt formában / gondja volt valamivel.

2023. szept. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Darius- ***** válasza:
100%
Hogyan viszonyul felém
2023. szept. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!