Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha elegem van az...

Mit tegyek ha elegem van az életemből mert mindenki gúnyt űz belőlem, fiatal is idős is. Mindenki szórakozik az érzéseimmel, és rángatnak kényük, kedvük szerint. És mindig én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok.

2023. szept. 19. 07:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha ki állok magamért megkapom hogy szemtelen vagyok ha meg nem akkor gyávának és fogyatékosnak bélyegeznek meg.
2023. szept. 19. 07:57
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Ha kivétel nélkül MINDENKI gúnyt űz belőled, rángat, szórakozik veled stb., akkor a hiba nálad van.

Vagy esetleg leírhatnád pontosabban, mi a probléma, és akkor lehet, hogy kapsz értelmes válaszokat is. De annyival, hogy "Engem mindenki utál", nem igazán lehet mit kezdeni.

2023. szept. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot tanulj meg: a legtöbb gondot, a legtöbb lelki fájdalmat az életünkben az okozza, hogy azzal foglalkozunk, mások mit gondolnak rólad.


A kérdésedben gyakorlatilag csak azt sorolod, hogy mások mit gondolnak rólad.

2023. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

Hány éves vagy?

Írnál esetleg példákat?

2023. szept. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De én leszarom ki mit gondol rólam csak fura, hogy ennyire rosszindulatuak az emberek.
2023. szept. 19. 08:52
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

#5


Sajnos ilyen a világ. A legtöbben rosszindulatúak. Viszont senki sem csak jó vagy rossz.

2023. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Noren1989 ***** válasza:
78%

Azért pár konkrét példát is leírhatnál.


Munkahely, suli?

Keresed a konfliktust, vagy szimplán beléd kötnek?


Milyen stílusban állsz helyet magadért?

2023. szept. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

#5: ahhoz képest, hogy lesz*rod, mégis hosszan sorolod. Sőt, azt kérdezed, mit tegyél


Ha csak annyi, hogy fura, akkor ok, fura. De mi a kérdés?

2023. szept. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, a kérdésben azt írod, hogy eleged van miatta az életedből, utána meg azt, hogy amúgy lesz*rod. Ennek inkább fuss neki még egyszer, mert ez így egy kicsit logikátlan.

Továbbra sem tudjuk, miért rosszindulatúak veled az emberek, de fenntartom, hogy ha senki nem bír elviselni, annak oka van.

2023. szept. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Dolgozz egyedül
2023. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!