Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is folyamatosan leépíti,...

Más is folyamatosan leépíti, leépítette azokat a családtagokat, rokonokat, ismerősöket, akik minden egyes találkozásnál azzal jönnek/jöttek, hogy mikor lesz már gyerek?

Figyelt kérdés

2023. okt. 10. 10:18
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Még fiatal lehetsz, 30 felett már a kutya nem kérdezi meg. 🤣 Tarts ki!
2023. okt. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%

1. Dede, én 33 vagyok és most még jobban kérdezik, mint huszonéves koromban, mert "most már nem foghatom arra, hogy tanulok". Talán ha leklimaxolok, majd abbahagyják :D

Amúgy igen, én simán elküldtem őket a búsba.

2023. okt. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es, deeee, pont 30 felett nem bírnak már magukkal a kérdezők.

Én amúgy azt mondtam apám öccse feleségének, hogy nézzen már rá a fiára meg annak a feleségére meg a 4 kölykükre, na azért nem lesz.

2023. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Tőlem valamiért sose kérdezték. 🙃
2023. okt. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok: Akkor rólam mondott csak le a család kompletten, mert nálam 30 fölött feltűnően abba hagyták. 😅
2023. okt. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Nekem van egy iszonyú bunkó attitűdöm, amivel el tudom küldeni az ilyeneket a halál hímvesszejére (valahogy sosem mama, vagy a szüleim kérdezik, hanem a random alkoholista nagybácsi, meg a 130 kilós nagynéni a karácsonyi vacsorán).

Engem anyámék tiltottak el attól, hogy részt vegyek ezeken a családi vacsorákon, mert kínos volt számukra, hogy visszapofáztam ezeknek a véglényeknek. Aztán rájöttek, hogy inkább a tesóimat, meg engem szeretnének otthonra karácsonykor, mint a díszrokonokat, azóta nincs ilyen probléma.

Engem csak az csesz fel, mikor az unokatestvérem basztatják ezzel, aki már elmúlt harminc, és egy végtagját odaadná azért, ha lehetne egy babája, de egyelőre nem jött össze nekik. Több vetélésen is túl van, és mikor őt kezdik el basztatni, hogy gyerek mikor lesz, akkor nagyon vissza kell fognom magam, hogy ne vágjam pofán az illetőt. Egyrészt szerintem ilyet nem kérdezünk embertől, másrészt nem tudják, mi van (nem véletlenül, azért nem beszél meg velük ilyesmit az unokatesóm, mert primitív bunkó antiszociális félállatok), nem tudják, ő épp min megy keresztül, úgy dörgölik a képébe, hogy nem tud teherbe esni és terhes maradni, hogy egy szemernyi szikrájuk sincs arról, hogy van, aki akar gyereket, de még egyelőre nem jött össze. Az ilyet tényleg ütném. Sajnos unokatestvérem megtiltotta, hogy beszéljek nekik erről (nyilván okkal), pedig annyira belevágnám a pofájukba, hogy ekkora ignoráns faszok vagytok baszdmeg, hogy itt egy ember, aki próbálkozik gyereket szülni, nem megy neki, ti meg nyomasztjátok. Undorító férgek. Örülök, hogy már csak esküvőn, meg temetésen futunk össze (mindkettőn be kell innom, hogy el tudjam viselni őket szó nélkül).

2023. okt. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!