Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz egyedül elmenni egy...

Gáz egyedül elmenni egy koncertre?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm se szereti az Azahriah-t, én viszont nem akarom kihagyni a Puskás koncertet, ezért vettem magamnak jegyet.


Egyedül mennék de nem tudom mennyire gáz.


2023. okt. 13. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Ha 18 alatti vagy, akor igen.
2023. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Azariah❤️
2023. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Senkit nem fog ott érdekelni, hogy egy számára vadidegen kivel megy.
2023. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
De érdekli. A 3as butaságot ír
2023. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Én is egyedül voltam. Persze a végén találkoztam ismerősökkel, akiknek 15 perc után mondtam, hogy megyek haza. Így is volt.
2023. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Az 5össel sem értek egyet
2023. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Semennyire, ha szereted akkor menj!
2023. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz,menj nyugodtan.
2023. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én voltam mar egyedül koncerten, első sorokban. Piszok módon Holdutazónak éreztem magam.

Annak az együttesnek volt egy ún. rajongói ruhája, mindenki olyasmiben volt, én nem, mert semmilyen szinten nem tűröm a csorda szellemet. De magam szamára az jelentős ruha volt, csak a koncertre vettem.

Biztosan belülről is fakadt, de én azt éreztem, kinéznek. Komolyan mondom, volt, aki röhögött rajtam. Viszonylag elöl voltam, mert úgy szeretem, ez egy jó nagy koncert volt, híres-neves együttessel. A csápolás résznél szintén elnyomva éreztem magam, mert 3-10 ember összekapaszkodva, ha ugrál, dominál, én meg ugrálhatok az életfeltételeimért ilyen esetben, ráadásul 160 magas nő vagyok.

Én boldog voltam, mert nem kivetítőn, hanem az orrom előtt láthattam előadni azt, aki nekem sokat jelentett, de keserű élmény is volt.

Volt, aki szintén egyedül volt, 190 magas benga pasik egyencuccban, az mindjárt nem olyan feltűnő.

Nem azt mondom, egy jazz koncertre bármikor elmegyek egyedül, mindenhogyan csodás lesz, de egy bulizós, ugrálós zenére azt ajánlom, szerezz be valaki konci partnert, akár haverkodj össze evégett valakivel, mert a rajongói élményt is megtolja együtt höcögni, vigyorogni, tapsikálni.

Azahriah nem egy falat tamasztós zene. Ez a saját véleményem.

2023. okt. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Menj. Senki nem azt fogja nézni, hogy egyedül mész. És egyébként is, miért nem
2023. okt. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!