Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ciki egyedül elmenni egy...

Ciki egyedül elmenni egy Budapest Parki koncertre?

Figyelt kérdés

Szóval jövőhéten a Total Cabrio koncert lesz a Budapest Parkban,és igaz csak 18vagyok,de ezeket a zenéket régen rongyosra hallgattam,és most mindenki itt lesz.😃

Nem vagyok egy izom pacsirta,167cm vagyok.


Illetve ilyen helyeken mennyire lehet ismerkedni?😅


18/f



2023. jún. 11. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki, sok koncerten voltam egyedül én is.

Nem okoz gondot, el lehet lenni.

Igazából le kell szólítani normális embereket, vagy ha olyan a kisugárzásod, megteszik maguktól is.


Ismerkedni lehet, de csodát ne várj tőle. Az emberek jó része társaságban jön, egy része kissé ittas szóval velük azért nem tudsz ismerkedni. A nők pedig nem feltétlen nyitottak idegenekkel való beszélgetésre, nyilván ez is társaságfüggő. Próbálkozni kell kb. mint mindenhol, nincs feltétlen nagyobb esélyed, mint egy könyvtárban/suliban.

2023. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2023. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is aggódtam ezen, (mondjuk én inkább azon, hogy nekem lenne kínos, nem is hogy ciki) de bementem előre, és annyira élveztem, hogy fel se tűnt hogy egyedül vagyok. Másokat meg annyira nem érdekel, meg ők se veszik észre az ember tömegben hogy most ki kivel van
2023. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ráadásul senki sem fogja figyelgetni kivel mentél.
2023. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2023. jún. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2023. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!