Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy viselkedjek, amikor...

Hogy viselkedjek, amikor találkozom a kiszemeltemmel?

Figyelt kérdés

Látásból ismerem csak, de amikor találkozunk, akkor elő szokott fordulni, hogy nézzük egymást. Ilyenkor annyira zavarban vagyok, hogy teljesen ledermedek és olyan érzésem van, mintha az összes vér kiment volna a testemből. Fogalmam sincs, hogy ilyenkor miért néz, de azt tudom, hogy én azért, mert tetszik nekem. Amikor legközelebb összenézünk, akkor mit kellene csinálnom, hogy diszkréten kifejezzem a szimpátiámat felé?

(A kiszemeltem fiú, én lány vagyok.)



2023. nov. 3. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Mintha egy fiú kérdezte volna 😄
2023. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nézz a szemébe és mosolyogj rá kedvesen. De ne túl, olyan őszintén.
2023. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Ha nem teszed, majd más fog.
2023. nov. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként biztos voltam hogy te fiú vagy, csajok nem így írnak :D Bárki legyen is a srác, szerencsés lehet, főleg ha jó csaj vagy xD Nah de amúgy komolyra fordítva légy kicsit visszafogott de ne túl félénk és add magad
2023. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és nem tudom, miből állapítod meg, hogy a lányok nem így írnak. XD
2023. nov. 4. 23:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Mosolyogj, mert ha jól értem, leblokkolós fajta vagy és ilyenkor ha megszólalsz, hülyeséget mondasz vagy nagyon hülye hangon 😄

Mosolyogj rá , csak ért belőle.

2023. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Csak mosolyogj. Nézd őt addig amíg vissza nem néz!
nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez nem lenne nyomulós?
nov. 15. 14:44
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nem lenne az, ha nem mered megszólítani, akkor csak ez az opció van, ha tetszel neki hidd el ő fog oda jönni!
nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!