Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vágyok a bulizásra meg a...

Vágyok a bulizásra meg a nyüzsgő éjszakai életre. De nincsenek barátaim, az a pár ismerősöm aki van ők meg nem akarnak elvinni ilyen helyekre, és sajnos nem is bulizós típusok. Mit tegyek ha már nagyon vágyok egy jó nagy bulizásra?

Figyelt kérdés
Szüleim meg hiába vagyok nagykorú azt mondják el se enedének bulizni mert nem érdemlem meg szerintük, pedig én mindent megteszek nekik amit kérnek, mégse jó nekik semmi. Házi bulit rendezhetnék, de mondom nincsenek barátaim sajna pedig jófej és vagány csaj vagyok, nem az a jó kislány típus meg másokat lenéző lány. Én mindenkit szeretek, nincsenek előítéleteim. Alkoholt is imádom meg a cigit. Parti arc vagyok, minden hangos zenét is szeretek. Főleg a mulatósat.

nov. 5. 10:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Discoba is ugy mehettem el a nyáron hogy a szüleimmel csak, nem mintha lennének barátaim, csak vágyok olyan emberekre akikkel lehetne bulizni.
nov. 5. 10:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mennék veled siman:)
nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek véletlenül? (:
nov. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is járnék bulizni de nincs kivel

25l

nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!