Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mikor még középsuliba jártam...

Mikor még középsuliba jártam pár osztálytársam kapcsolt a szünetben egyszer nekem zenét és mondták ,hogy táncoljak, én szeretek táncolni sajnos táncoltam aztán kitették csúnya szöveggel a netre? Több lent.

Figyelt kérdés

Miért csinálhatták ezt? Szép lány vagyok aki mindenkit elfogad, senkit nem néz le, barátságos vagyok. Mégis egész sulis éveim alatt bántottak, megaláztak, vertek is a suliba, külön csoportot hoztak létre amibe engem figuráztak ki, tesi öltözőbe is lefényképeztek mikor csak bugyi volt rajtam és melltartó. Kitettek a netre. Állandóan csufoltak. Szerintetek hogy heverjem ki a sok éves bántást? Nagyon rosszul érzem magam azt miatt hogy mindenki bántott és nem látták bennem hogy, én is érek valamit.


Állandóan köznevetség tárgya voltam, pedig nem tartoztam a nyomik közé. Szépen öltözködtem a legujabb divat szerint, igényesen sminkeltem, jóba akartam lenni sok emberrel mégis mindig el akartak nyomni és rossz helyzetbe akartak hozni.



2023. szept. 3. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Idővel fakul az emlék.
2023. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de ha jó vagyok akkor mért bántanak? Még ma is szokott az lenni vagyok egy társaságba és kibeszélnek, csunyát mondanak rám. Senki nem huz felém. És aki huz is felém azt mindig utána ellenem forditják.
2023. szept. 3. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Valami oka biztos van. A személyiséged, beszéded, viselkedésed stb.
2023. szept. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk már lehet, késő, de akkoriban kellett volna hathatósan fellépni ez ellen. A képedet az engedélyed nélkül kitenni minimum jogsértés, de az öltözőben fényképezgetés, meg annak közzététele még akár szexuális bűncselekménynek is elmegy. Emellett a leírtak alapján volt még becsületsértés, meg könnyű testi sértés. Nem tudom, ezek mikor történtek, de sajnos nagy részük lehet, hogy már elévült, pedig ha akkor ebből "ügyet" csináltok, olyat kaptak volna, amitől egy életre elmegy a kedvük még attól is, hogy valakire morcosan nézzenek.


"ha jó vagyok akkor mért bántanak?"

Mert az emberek többsége közelebb áll az ősemberhez, mint egy civilizált példányhoz. Különösen igaz ez a gyerekeknél, akikben még jóval kevesebb az erkölcsi gátlás.


Amit javasolni tudok, az az, hogy válogasd meg a barátaidat! Csak olyan társaságba járj, ahol emberszámba vesznek, és megvecsülnek.

2023. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"...nem látták bennem hogy, én is érek valamit."


De igen,pont,hogy látták.Előled akarták eltakarni,hogy te ne legyél boldog.Irigy,gyenge emberek ezek.Lehet nehéz elhinni,de pusztán ezért bántanak másokat.

2023. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!