Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek sokan vannak...

Szerintetek sokan vannak olyanok, akiknek soha nem voltak barátai, nem keresi őt soha senki, soha nem hívja senki, soha nem pittyeg a telefonja, kb. mindenki levegőnek nézi a való életben, nem posztol magáról semmit (csak két profilkép) mégis..?

Figyelt kérdés

Mégis több száz like van a két képén és majdnem százan felköszöntik évente születésnapján?

Ez hogy?


Rohadtul nem interneten élem az életem, mindent megtettem, hogy legyenek barátaim a való életben. Soha nem sikerült. Senkinek nem vagyok szimpatikus.



Ez lennék én.



2023. nov. 5. 17:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Nekem sincsenek barátaim. De én már beletörődtem.

Ez van

2023. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Nekem a férjem ilyen, S mióta vele vagyok, mivel ő senkinek nem szimpatikus, engem sem hívnak sehová. Azért van egy két régi barátnőm, de évi pár személyes találkozás csak. Őszintén sajnálom a helyzetet. Ezen nem nagyon lehet változtatni. Vannak, akik taszítják az embereket. Férjem pl nem érdeklődik, nyit senki felé, ha valakivel összefutunk, csak magáról beszél. Nem tud kilépni magából. Furcsa spec. hobbija van, fúró picit a beszédtempója, artikulációja, ezeken nem sikerült soha változtatnia.nem tudom veled mi a bibi. Te tudod?
2023. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem, egyszerűen nem vagyok szimpatikus.
2023. nov. 5. 20:37
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen volnék...egy haver szokott felhívni havi 1szer ha ő nincs akkor senki sem keres..Nem tudom meddig birom még ezt...közel az összeomlás...
nov. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ki mit posztol magáról, azt akkor tudhatod, ha ismerősök vagytok és nem korlátozza az ismerősi körön belül is a láthatóságot. Kívülről láthatsz teljesen mást is. Nekem volt olyan kolléganőm, aki ha nem volt valakinek szimpatikus, akkor elkezdte róla terjeszteni, hogy biztos otthon ül egyedül, nem enged be senkit, nincsenek barátai stb. Undorítóak az ilyen emberek. Soha nem szabad kívülállóként eldönteni hogy vki ilyen vagy olyan, nem tudhatod, hogy mennyi minden más van a háttérben, amit nem látsz. Ítélkezni sem szabad, ki tudja miért alakult így vagy úgy egy helyzet. Saját magadat pláne ne az alapján próbáld értékelni, hogy hányan kíváncsiak rád Facebookon.
nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Valaki látná a Facebookomat azt gondolná, hogy mennyire népszerű vagyok pedig nem. Ilyen számokat csak az produkál aki rohadt népszerű.


Senki nem kíváncsi rám a való életben a saját családomon kívül. Az év 364 napján senkinek nem jutok az eszébe. Születésnap az egyedüli kivétel. Azt látom folyamatosan, hogy mindenki bele van buzulva a telefonjába és fél percenként ír vagy jön neki valami értesítés. Vagy hívják, akármi. Nekem semmi. SEMMI. SOHA. SENKI.

nov. 6. 11:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nagyon. Együttérzek, más süket dumát nem szeretnék írni, biztos tudod, hogy menj hobbi csoportba, önkénteskedni.... Én csak egy nagy ölelést küldök.
nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi.
nov. 6. 14:08
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem se ír senki, de nem nagyon tud érdekelni..attól nem lennék boldogabb.A lényeg, hogy akikhez közel állok, az 2-3 ember emlékezzen, vagy tudja, hogy vagyok, többi idegen, meg haver meg mit tudom én milyen távoli ismerős kit érdekel...
nov. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Csináltam egy kamuprofilt egy egyedülálló fiatal lány nevében 2 db képpel, kitöltetlen profillal. Az első 30 pasit én jelöltem be, aztán ömlöttek. Két hét alatt 300 ismerősöm lett és 900 követőm.

Erről kb ennyit.

jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!