Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket is zaklatnak ezzel?

Titeket is zaklatnak ezzel?

Figyelt kérdés
Ha már idősebb lány/nő vagy,és (szűz)azzal piszkálnak,zaklatnak,hogy miért nincs senkid,és hogy már ideje lenne? Esetleg próbáltak már beajánlani nektek valakit.Sajnos én egyre inkább megélem ezt.Agyvérzés közeli állapot.
2023. nov. 7. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem írsz szóközt a pont és a vessző után?
2023. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak 19 vagyok, de teljesen át tudom érezni. A családom kb úgy tekint rám, mintha már legalább 40 fölött lennék.

Én próbálok látványosan úgy tenni, mintha meg se hallanám ezeket a kijelentéseket, már nem reagálok rá semmit. Aki értelmesebb általában ez után nem kérdez rá többször.

2023. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szintén 19 vagyok.Sajnos nagyon nehéz figyelmen kívül hagyni ezt,mert elég idegesítő.Nálam is ez,mint nálad.A saját érdekünkben tényleg jobb figyelmen kívül hagyni.
2023. nov. 7. 20:09
 4/7 Szolovjov ***** válasza:
82%
Meg fogják unni nemsokára. A te korodban tőlem is volt hogy kérdezgették. Most 38 éves vagyok, már nem kérdezik. Rájöttek hogy reménytelen vagyok :D
2023. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok, hamar leépítiem ezeket.
2023. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is megkapom ezeket már jó pár éve. Eleinte valami vicc(esnek szánt) megjegyzéssel ütöttem el a dolgot, de amikor már az sem vált be, olyasmiket mondtam, hogy "majd lesz barátom, ha itt az ideje".

Ajánlgatás eddig még, szerencsére, nem volt, de egy időben voltak olyan kis odaszúrkálások, hogy "azért már illene lennie egy barátnak!".. inkább rokonság lovagol a témán, mondhatni rendszeresen, rég nem látott ismerősök is fel-felhozzák, de bennük sokszor több diszkréció van.

23 vagyok.

2023. nov. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
"Jó" látni,hogy ennyien tapasztaljátok ezt:⁠-⁠P A legidegesítőbb,mikor egy 16 éves kis szaros mondja,hogy nekem nem lesz barátom(már 2 fiúval is volt dolga) Van,hogy csak azért nem építek le valakit,mert sajnos rokon,és nem akarok vitát,gondot.Egyébként nagybátyám is egy olyan rokon volt,aki mindíg kérdezte,hogy van,-e már valakim,és,hogy illő lenne már egy barátocska:⁠-⁠P Aztán egyik italozgatásunk alkalmával mondta nekem,hogy várjak még 25 éves koromig.Kellemes csalódás.Mindenkinek kitartást.
2023. nov. 9. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!