Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kedves Lányok! A tiktok...

Kedves Lányok! A tiktok mostanában nagyon reklámoz egy könyvet, szerintetek mennyire valid?

Figyelt kérdés

A link: [link]

Se író, se kiadó nincsen, de még csak részletek sem a könyvből, szóval nekem ez az oldal elég kamu szagú, de hátha mégse és olvasta már valaki. :)



nov. 9. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem használok TikTok-ot és nem olvasok ilyesmiket, de az ilyen könyvek eleve értéktelenek, hiszen legjobb esetben is csak néhány sallangot lőnek el, és nem veszik figyelembe, hogy mennyire változatos jellemek a nők és a férfiak, így a köztük kialakuló kapcsolatok is. Egy olyan "könyv" pedig, ami mögött senki és semmi nem áll, egyértelműen csak csalás.

Vicc nélkül írom, ha ilyesmi témában szeretnél fejlődni, olvasd el a Kámaszútrát.

nov. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
LoL
nov. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A linkelt oldal aljan vannak a review-k. 230+ ember velemenyezte. Ott nezzel szet.
nov. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy külföldön ez már hónapok óta megy, csak femme fatale név alatt. Sok oldal van, ami tippeket ad ahhozy hogy hogyan találj "szolgáltató férfit". És ezek árulnk ilyen könyveket is. Tehát olyan szempontból nm kamu, hogy kapsz valamit a pénzedért. De ebben a témában, ha nem válna be neked a könyv tanácsai, akkor egyből kamu. De lehet másnak pont ezekre a sallangokra van szüksége.
nov. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen használhatatlan vacak. Annak idején rengeteget olvastam a másik oldalról, hogy hogyan kell becsajozni: eléggé használhatatlan Semelyik könyv nem fogja helyetted megváltoztatni a világgal kapcsolatos felfogásodat, márpedig ezen múlik az egész.

Ez a könyv meg azt végképp eléggé toxikus életfelfogást próbál árulni. Aki az ilyet nem érzi sajátjának, azon egy könyv nem fog változtatni.

nov. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gagyinak tűnik, az értékelések pedig egyértelműen kamuk. :) Nagyon nonszensz dolgokat írnak, főleg a könyv külföldi oldalain, de a magyaron is látszik, hogy sokszor csak rosszul sikerült fordítások.


A goodreads-en az összes ember 1 csillagot adott neki, aki írt hozzászólást.


[link]

nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha egy könyvnek az a címe, hogy belső istennő, az nálam a "felröhög-arrébbmegy" kalapbe kerül azonnal.
nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Naponta tiktokozok és a booktokon is aktív vagyok, de életembe nem hallottam erről a könyvről. Nem tudom, de az eredeti árat én semmiképp se fizetném ki, ha valós a dolog.
nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindig ránézek moly.hu-n vagy goodreads-en egy-egy könyvre, mielőtt megvenném. Na, ez a csoda az előbbin nem is létezik, a goodreads-es szitut meg már leírták előttem. Fixen nem adnék ki erre pénzt. Minden terméket, ami valami influenszernél megjelenik Instán vagy Tiktokon fenntartással kezelek, az esetek nagyrészében fizetnek nekik azért, hogy reklámozzanak ilyesmiket, ritka az, hogy valaki tényleg azért beszél egyes termékekről, mert igazán szívből ajánlja azt. Pro tipp amúgy bármi vásárlása esetén: soha ne azokat a véleményeket nézd, amik azon az oldalon jelennek meg, ahonnan magát a terméket meg tudod rendelni. Nyilván oda azokat fogják kirakni, amik pozitívak, vagy ha nincs ilyen, írnak maguknak :)
nov. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!