Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatalok, használjátok még a...

Fiatalok, használjátok még a Facebookot?

Figyelt kérdés
Leginkább a zoomerek (1996 utániak) véleménye érdekelne, ugyanis külföldön nem sokan használják már az említett korosztályban, inkább Insta, Snap, Tiktok az elterjedtebb.

nov. 9. 21:52
A kérdező szavazást indított:
Igen, napi szinten használom.
Igen, de ritkán használom (heti 1-2x).
Nem használom.
44 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Messengert kommunikációra, de senkit sem ismerek, akik elsődlegesen oda posztol vagy ott néz tartalmat már évek óta.


Posztolásra inkább insta.


25 éves vagyok. Nem a legfiatalabb, de én is instát és tiktokot használok leginkább és ismerőseim.

nov. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
23 éves vagyok és én pl csak Facebookot használok. Se snapchatem, se instám, se tiktokom nincsen. Facebookon se posztolok semmit, inkább híreket olvasgatok csak és a messengert használom a haverokkal és családdal való kapcsolattartásra.
nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
16 vagyok, néhány face csoport miatt használom. Pl a sulis csoport meg a sportegyesület. Hasznos infók szoktak ott lenni. De "csak úgy" soha nem görgetem
nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
22 éves vagyok. Nincsen snapchatem, instagrammom, tiktokom, discordom stb.. Csak a facebookot használom, kommunikációra a messengert, ritkán posztolok eltűnt személyekről, állatokról, és egyszer-kétszer megosztom a politikai nézeteimet, magamról, illetve a privát életemről semmit, maximum messengeren ismerősnek. Pontosan nagyon magasról lesz@rom, ha valakinek ez ciki, vagy nem menő, károsnak tartom az olyan szintű függést, amit a mai 12-18 éves korosztály tanúsít a tiktokkal kapcsolatban például.
nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Nálam a Facebook nem igazán megy, 22 éves vagyok. Mindig is instás voltam inkább. Bár talán azért mert Facebookon rengeteg ismerősöm van ( akiket tényleg ismerek, de egyáltalán nem azért mert a barátaimnak tartom őket). Instán pedig olyan ismerőseim vannak akik azért követnek mert szimpatizálnak velem és én is velük. Velük szívesen osztok meg magamról képeket, élményeket stb. Facebookra évente egyszer ha kiteszek egy storyt vagy posztot azt is a párom miatt ( számára az az elsődleges), pedig ő is csak 24 éves. Én évekig a messengert se használtam csak tényleg az osztálycsoport miatt esetleg, oda is ő szoktatott át egyébként. Szóval nálam ez az oka hogy a Facebook nem megy.
nov. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
17 éves vagyok, de nem használom. Csak a sulis csoport miatt vagyok fent.
nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Egyedül azért használom, mert a mai 40-esek csak azt használják. Anyám, tanárok, munkahely. Ha amúgy ezek nem lennének az appot letörölném és csak a Messengert használnám.
nov. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

23 éves vagyok, a Facebook-ot nagyjából napi szinten használom. Sosem posztoltam, posztolok, viszont pár perc erejéig picit belepörgetek, aztán már lépek is ki. Vannak napok amikor meg sem nyitom, akkor sem hiányzik.

Instagram-ot már többet használom, de ott sem posztolásra.

Más közösségi médiás profilom, appom nincsen.

nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Bár én már negyvenes vagyok, van Facebook, Instagram és TikTok profilom is (ebben a fontossági sorrendben). Az első kettőt fotók, utóbbit a fotókból készült videók megosztására használom. Instagramon kevesebbet posztolok, sajna több a kötöttség... A Snapchatet nem ismerem.
nov. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Csak a Messenger miatt van Face fiókom. Ritkán megyek fel a Facebookra, akkor is csak annyit hogy megnézzem ki jelölt be.
nov. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!