Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatalok, használjátok még a...

Fiatalok, használjátok még a Facebookot?

Figyelt kérdés
Leginkább a zoomerek (1996 utániak) véleménye érdekelne, ugyanis külföldön nem sokan használják már az említett korosztályban, inkább Insta, Snap, Tiktok az elterjedtebb.

2023. nov. 9. 21:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
N e m .
2023. nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

Facebookot használom a telóm böngészőjén. Instagram le van töltve, általában memeket kuldozgetunk haverokkal (de szerintem letorlom). Egyebkent csak messengert használok meg vibert.


21/F

2023. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
Facebookot csak heti szinten használok. Tiktokot meg YouTubeot szoktam többet használni. Sajnos az utóbbi kettőre nagyon rá vagyok függve, de ez ellen próbálok tenni. Instagramot is csak heti szinten használom.
2023. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Megvan még a fiókom, fel is nézek rá, de nem vagyok valami aktív.

Intézményeknél, közösségeknél itt még mindig a Facebook csoport a bevett. És egyébként események hirdetésére jobb is, mert a Messengerben egymásra torlódik minden.

A többi közösségi platform meg itthon nem bevett.

Az Instagram, TikTok meg nem alkalmas a sok emberrel való kapcsolattartásra.

Sőt, ezeket szabadabb platformként használom. Meg is őrülnék, ha a random Facebookos ismerőseim ott is nyomon követnének.

jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!