Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ennek mennyire lenne értelme?

Ennek mennyire lenne értelme?

Figyelt kérdés

Ez az egész időszak teljesen depressziós volt számomra, még most is az, sokszor nem látom az egésznek az értelmét, emellett nem is nagyon tudom, hogy ki vagyok. Viszont néha-néha találkozok, egy két ismerősömmel, de attól függetlenül magányosan érzem magam, sőt még velük sem mindig érzem jól magam, mivel szorongok.


Ez főként szociális szorongás, de mellette pontosan nem tudom, hogy milyen mentális zavar lehet, gondoltam már a borderlinera, mellette a rejtett nárcisztikus személyiségzavarra. Egyenlőre viszont, azt a diagnózist kaptam, hogy kevert személyiség zavar. Elkezdtem pszcihológushoz is járni, már több hónapja, de annyit még ez az egész nem segített.


Emiatt arra gondoltam, hogy veszek egy gamer laptopot, hogy néhány régebbi haverjaimmal tudjak játszani, mellette gyakrabban tartani valakivel a kapcsolatot, viszont nem olcsó mulatság, de a pénzem megvan rá.


Tehát a kérdés az lenne, hogy szerintetek tudna ez segíteni, vagy hülyeség?



#haverság #gamer laptop #Mentáis egészség
nov. 15. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Mivel a jelenlegi állapoton csak javítani tudna, rontani nem, így a magam részéről támogatom az ötletet.
nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Elterelné a figyelmed, meg lenne egy új diagnózisod 🙂
nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Személy szerint nem támogatom, mert függőséget tud okozni. Én azt ajánlanám, hogy kezdj bele valami hasznosabb új dologba, pl. nyelvtanulás, egy szakma vagy egy új sportág művelésébe. De akár egy hosszabb külföldi út is jobb ötlet, mint a gamelés, mert ha valamitől, a gameléstől jobban nem leszel. De mindez a Te döntésed és neked kell együtt élni a döntéseid következményeivel.
nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sportolok, több mindent, de attól még nem lett annyira jobb.
nov. 15. 20:37
 5/6 A kérdező kommentje:
Mellette egész nyáron külföldön dolgoztam.
nov. 15. 20:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Gondolom a 2-es válaszoló arra gondoltál, hogy játék függő lennék, másrészt meg nem feltétlen, mert eddig is volt konzolom, de nem függtem rá a játékokra. Viszont szerintem ez még mindig jobb, mintha szarul érezném magam.
nov. 15. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!