Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért visel símaszkot valaki...

Miért visel símaszkot valaki ilyenkor?

Figyelt kérdés

Láttam este az utcán egy baráti társaságot, pár fiú illetve lány. Egyik srác símaszkban volt plusz kapucni a fején. Nemhiszem hogy a hideg miatt mert akkor nem lett volna egy szál pulóverben. Nem vandálkodtak meg semmi, normálisan elvoltak.

Mi oka lehetett? Talán valami oknál fogva nem akarta hogy felismerjék? Például nem akarja hogy barátok, család, ismerősök felismerjék hogy kikkel lóg egy társaságban vagy mi okból? Meg például ha a rendőrök észreveszik mit mond nekik, nem hiszik hogy bűncselekményre készül?



nov. 25. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Te ezen miért rugózol ennyire betegesen? Inkább veled vannak a bajok. Látsz egy símaszkos embert az utcán és rögtön paranoiás téveszméid lesznek. Ez nagyon nem jól van így, haver.
nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Lehet húzták a fogát és védte a hidegtől.
nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Lehet mert hideg szél van. Nekem is van ilyen teljesen felmaszkom amit fel szoktam venni, ha ennyire fúj a szél.
nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Legyen témaköröd, amikor itt beteges kényszert érzel arra, hogy kérdezz valamit. Örülj a dolognak, - legalább volt mit kérdezned! :D

Ő dolguk, - nem a tied, hogy miért döntöttek így!

nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Arcüreggyulladása van, vagy volt nemrég és még érzi.
nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Mert rohadt nagy szél volt ma és sokan érzékenyek rá. Én is jól bebugyoláltam az arcomat egy sálba, meg vastag sapkát vettem fel, mert hiába nincs hideg, a széltől azonnal arcüreggyulladást, szemgyulladást, fülgyulladást, stb. kapok. Egyébként jó, hogy mondod, a símaszk tényleg nagyon jó ötlet, én is beszerzek egyet! Ennyi előnye volt, hogy kiírtad ezt a kérdést, egyébként pedig foglalkozhatnál többet a saját dolgoddal!
nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
8%
Rohadt nagy szél volt. Amúgy simán lehet, hogy biciklivel vagy motorral érkezett csak nem vette le a maszkot, mert fázott a feje a szélben. Vagy be van gyulladva a füle, arc-homlokürege, foga, ilyesmi, az rohadtul fáj szeles időben. Nekem neoprén maszkom van, szélben biciklin nagyon jó.
nov. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja hogy Pesten megint 8 fok volt. A rohadt mázlisták.
nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!