Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kamu sztori lehet vagy jó hecc?

Kamu sztori lehet vagy jó hecc?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm mesélte, hogy megviccelte egyik osztálytársát. Az osztálytársa egyedül volt otthon egész péntek-szombat-vasárnap, haverom gondolta kicsit megtréfálja mivel az osztálytársa állandóan attól retteg hogy ha egyedül van otthon betörnek hozzá. Nővérétől csórt egy harisnyanadrágot, elment az osztálytársa házához majd a fejére húzta és még arra kapucnit majd becsöngetett az osztálytársához. Haverom állítása szerint amint meglátta az osztálytársa azonnal megijedt és össze-vissza rohant a lakásban azt sem tudta hogy mit csináljon, még mikor benyitott a haverom hozzá akkor sem ismerte fel hogy ő az, csak mikor levette a kapucnit meg a harisnyát.

Tudom, szerintem is kicsit goni tréfa volt, ha igaz volt.

Szerintetek igaz lehetett a történet? Mármint ilyet meg mernétek csinálni pl haverotokkal, ismerősötökkel? Illetve elképzelhető hogy egy vacak vékony harisnyán keresztül sem ismerte fel a haveromat? Pedig nap mint nap látja.



nov. 26. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz lehet simán, főleg ha régen volt, az ilyeneket "jól el kell látni"! Nagyon aljas dolog más félelmét kihasználva tréfálkozni magunknak. Én eljátszottam volna a b@romnak, hogy szívrohamom van, és összeesek, ő lett volna megtréfálva.
nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a gyanús a történetben, hogy ha ennyire fél, miért nyitott ajtót.
nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez az, nyitva volt az ajtó?
nov. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha, elvileg nyitva.
nov. 27. 08:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor rohangálás helyett be kellett volna zárni, persze nem csak betörő érkezésekor kéne használni a zárat.
nov. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!