Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van valami ciki osztálykirándu...

Van valami ciki osztálykirándulos sztoritok? Legyszi irjatok le akkor mert szeretek ezeken rohogni💀

Figyelt kérdés

2021. szept. 22. 21:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Elaludtam, lemaradtam... :)
2021. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ittam, ittam, ittam, ittam, berúgtam, hánytam. :)
2021. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
a vállamba szúrt egy csaj egy fogpiszkálót én meg kiütöttem reflexből xdd
2021. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hármas. A csajnak lett vmi baja? 😂
2021. szept. 22. 21:33
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Hatodik osztály, felelsz v mersz.

Egyik srácnak vetkőznie kellett tánccal vegyítve. Najóó csak a pólót kellett levegye, és közben kicsit csípőt rázni annak a csajnak akit crusholt. Na az a lány én voltam. Szép és jó volt, de benyitott az ofő XD

Nyolcadik osztály: az egyik lány 300 forintért lekapta az örökszűz csúnya srácot. Mondjuk ez inkább szánalmas mint vicces..

2021. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%

90-es években voltam középiskolás.

Két tanárnővel mentünk osztálykirándulásra.Atléta versenyekre jártam,több versenyre is mentem akkoriban , elég sportosan néztem ki.Ezt azért írom le, mert kapcsolódik a tanárnőkhöz.

A fiatalabb kb 40 éve volt,Joli néniztük, de én csak simán Joliztam volna.

Ezt észrevette ő is.

Kicsit beszélgettünk, nevetgéltünk, de nem feltűnően,alig tűnt fel valakinek.

utolsó este volt, mindenki vagy berúgott a nagypapától hozott bortól, vagy a lányokkal üvegeztek.

Én vettem a bátorságot és bekopogtam Joli nénihez, mintha megrándult volna a vállam, hogy adjon rá krémet.

ez este 10 körül volt.Éjfélkor ott voltam még, már alul felül megismertem Joli nénit, mikor benyitott az osztályfőnökasszony.

Én nem tudom hogy hármunk közül ki nézett nagyobbat, mikor az ajtón bedugta a fejét.Egy perc csendes egymásranézés volt, majd becsapta az ajtót.

Joli néni azt mondta hagyjam az osztályfőnököt, ő majd beszél vele.

Hajnalban osontam ki, vagy 4 liter vizet kiizadtunk.

2021. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

#6:

Ezt majd valaki talán egyszer elhiszi neked. Ilyet bárki ki tud találni. 😏

2021. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
4. Nem csak kicsit fura volt a félig lila smink xddd, jó amúgy nem ütök lányokat de azért ha belem szúrsz valamit megeshet na xdd
2021. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
80%

Voltunk egy tónál osztály kirándulni. Megnézni, hogy milyen “szép” a természet (közben ott hátul egy anyuka a bokorba szaratta a gyerekét🥲).


Rengeteg sok pici mesterséges tó volt ott és egy természetes tó meg ugye 1-2 patak. Tele volt ilyen pici fa hídakkal.


Először is az volt, hogy az egyik osztálytársam mondta, hogy ha belemegyek a tóba vesz nekem fagyit.( egy őszi hűvős napon volt) Én meg kb beleugrottam a tóba🥲 a tanár egy szaktanárit adott nekem de cserébe megkaptam a fagyimat amitől kaptam egy jó kos torok gyulladást😭🤚 de ez még nem minden.

Ugye mi már milyen nagy celebek vagyunk instán elinditottunk egy insta liveot. De a barátnőm miközben videózta ahogy az egyik osztály társam belöki egy évfolyam társamat a tóba aközben beleejtette a telefonját a tóba csori😭

Na és most jön a személyes kedvencem xdddd az egyik évfolyam társam úgy gondolta, hogy milyen fun lesz a híd külső oldalán át sétálni… aha. Akkora hátast dobott a tóba😭😭😭🤚

Másik kedvencem meg az volt hogy ezek után átmentünk egy parkba ahol egy esküvőt szerveztek és az egyik pofátlan osztály társam úgy gondolta, hogy ő neki szívesen adnak majd a sütiből🥲😭 és kikunyizott egy muffint a gyerek😭😭🤚

2021. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
10-ben az egyik srácnak pisilnie kellett. Odaállt a templom oldalához, majd miközben pisilt nyílt az ajtó, és jött a gyásznép a koporsóval meg a pappal ki a templomból...👁👄👁
2021. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!