Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » " Vesztetted" el már önmagad?

" Vesztetted" el már önmagad?

Figyelt kérdés
Milyen körülmény vagy helyzet okozta hogy arra eszmélj hogy ez nem " te vagy " ahogy te éltél, viselkedtél akkor, reagáltál akkor stb..
nov. 28. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen, elnyomásában éltem 20 éven át. Mikor benne voltam nem tudtam, hogy így élek, csak mikor hirtelen kiszakadtam belőle.
nov. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
2%
1# Aztán milyen elnyomásban éltél drága? Kinyalták a valagad a szüleid, döbbenetes mennyi hisztis , mentális problémákkal küzdő sz@rjankót neveltek fel mostanság! Elnyomásban éltél, szerintem te nem tudod ez mit jelent ;)
nov. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mint az elsőnél. Szerencsére 8év után sikerült szabadulnom.

Előtte társasági ember voltam, abban a kapcsolatban le kellett építenem ezt, nem beszélhettem senkivel,hogy otthon béke legyen. Bezárkóztam magamba. A régi barátságoknak annyi, próbálok újakat építeni.

nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Társadalmunk több mint 90%-a még meg sem találta önmagát. Nincs mit elveszíteni.
nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

2-es te fogyatékos vagy. Nem azt írtam, hogy elnyomásban nőttem fel, hanem, hogy 20 éven át éltem abban! (NEM 20 ÉVES KOROMIG TE...!)

Tanulj meg olvasni és értelmezni amit olvasol.

Egyébként ha annyira érdekel alárendelt bántalmazó kapcsolatban éltem, nem a szüleimről volt szó.

nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Disszociatív személyiségzavarral élek, gyakran érzem azt, hogy nem "én" vagyok egy adott helyzetben, és a lehető legrosszabb oldalamat hozzák ki a körülmények. A fentiekhez hasonlóan elnyomó/bántalmazó közeg és a fenyegetettség érzése befolyásolt negatívan, a szeretet és a biztonság pozitívan, de ez utóbbi ritka.
nov. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 2es így ismeretlenül, tényeket nem ismerve nem kellene beleállnod valakibe. Nem írta, hogy a szüleivel voltak gondjai, simán lehet rossz házasságra is gondolni.

Amúgy sajnos vannak olyan szülők, akik teljes elnyomásban tartják a gyermekeiket vagy épp folyamatosan bántalmazzák őket. Nem egy ilyen esetről lehet olvasni,sőt egyre többről..

3as voltam

nov. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos többször is volt; teljesen kiöltek belőlem minden életkedvet, pozitív gondolkodást, teljesen befordultam, és akarva, akaratlanul ellöktem magam mellől mindenkit. 2x volt ilyen, az első kb. 2 éve, a második most zajlik.

Nem vagyok rá büszke, igyekszem is figyelni, hogy ne csússzak lejjebb, de nem mindig könnyű-

(bizonyos emberek és pár erősebb kudarcsorozat érte el ezt nálam mindkét esetben)

nov. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!