Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 24 éves vagyok, vezető egy...

24 éves vagyok, vezető egy cégnél. Elvesztettem a barátaim, és a páromat is, nem a munka miatt. Egyedül vagyok, mindenem a munka, de a párom miatt vesztettem el a barátaim, és mire rájöttem késő volt, hogyan kéne tovább menni?

Figyelt kérdés
A párom nagyon szeretett, de nagyon keretek közé is zárt, sok mindent tiltott. A barátaimmal nem találkoztam 1-1,5 évig, vezető lettem egy cégnél, így a szorosabb kollégák is kicsit elfordultak tőlem, vagy dolgozok, vagy itthon ülök, nincs se hobbim, se semmim, senkim. Nagyon hiányzik a párom, tiszta szívéből szeretett, ezt éreztette is velem minden nap, de nem éreztem jól magam a kapcsolatban, 3 hónap “szenvedés” után szakitottam vele. Nagyon megbántam, nagyon hiányzik. Nincs kiben megbízzak, nincs kivel kikapcsolódjak. Népszerű vagyok, nagyon sok haverom van, bármikor lenne kivel moziba mennem, vagy bulizni, de nem tartozok oda annyira szorosan, hogy kedvem legyen menni. Nem tudom, hogyan lehetne kiút, a munkahelyen lett egy nagyon jó barátom, de ő hátba szúrt, és ezt nem tudom megbocsátani neki. Nem tudom, hogyan lenne kiút, amikor ismerkedni sem tudok új emberekkel, mert nincs hol. Elveszettnek érzem magam, sokszor gondolok a páromra, hogy mennyire hiányzik, bárcsak itt lenne, de nem tudom, hogy ezt az egyedüllét okozza, vagy valami más. Tudom, hogy nem szabadna újra felkeresnem, de napról napra nehezebb. Ha valaki járt hasonló élethelyzetben, kicsit bíztatna, hogy létezik kiút?

2023. okt. 21. 00:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Igen letezik! Felmondasz a francba es elkoltozol...
2023. okt. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Meg is erdemled amiért hagytad a parodnak h mindenkit elmarjon melloled! Késő mostmar korábban kellett volna gondoloodnod!

Próbálj új embereket megismerni és az ebédhez hasonló embereket messze elkerülni, mert latod mi lett belőle!

Üdv :

Területi Vezető

2023. okt. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Területi vezető létedre nem tudom hogy mondhatsz ilyet, hogy meg is érdemli. Tudhatnád hogy az ember nem direkt veszíti el ilyenkor a barátait, hanem mert annyira fűt belül a szerelem, hogy a külvilág a turbékoló pár számára megszűnik létezni. Így elkezdenek sorvadni az emberi kapcsolatok, ha nem fordítanak kellő figyelmet, és energiát a megtartásukra. Senki sem ezzel a tudással születik. Megtapasztalja, vagy sikerül felkészülni előre. De ehhez meg is kell kapniuk a tudást. Ha nem kapták meg az nem csak az ő hibájuk. De jó tanulópénz. “Ebből majd tanul.” Szóval fel a fejjel, a helyzet nem reményvetett, és létezik a boldog végkimenet. Sok sikert kívánok a megtalálásához. 30/F
2023. okt. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Most megtanultad a leckét, hogy a barátokat semmilyen p.nciért nem adjuk fel, nem hanyagoljuk el. Ha te is kitartasz mellette, a legjobb barátod akkor is a legjobb barátod lesz, amikor a csajnak már a nevére se fogsz emlékezni.

Most komolyan, mi az hogy keretek közé szorított? Sosem szabad feladni a barátaidat, rájuk mindig időt kell szakítani. Csajtól pedig sosem kérezkedsz, hanem tájékoztatod róla hogy mi a program. Aztán ha nem tetszik neki, mehet a francba. Ha ezt nem tartod be, akkor legközelebb is úgy fogsz járni, ahogy most jártál. Amikor felszáll a rózsaszín köd, és elmúlik a love, akkor ott állsz egyes egyedül. Legközelebb legyen több eszed.

2023. okt. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
4: Jah. Mert a barátokkal is pont ugyan ez az eset nem történhet meg fordított nézőpontból. Barátsi lesznek, de párkapcsolata nem, gyereke sem, és ott fog még 50 évesen is sört vedelni, meg hülyülni a haverokkal… Az egyensülyt kell megtalálni középen a kettő fontos dolog között…
2023. okt. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

5: Én nem ugyanezt mondtam? Kavarjon a csajjal, de közben vigyázzon a barátaira is.

Ne zárja ki egyik a másikat, ne adja fel egyiket a másikért. Ha az egyik kizárólagosságot akar, akkor abból ki kell lépni. Így tud létrejönni az egyensúly.

Ja és semmi baj azzal, ha valaki 50 évesen is tud még élni és a haverokkal hülyül, sőt. Sokkal jobb, mint a másik verzió, amikor valaki a könnyes búcsú után már 24 évesen a Gyakorin rinyál, hogy egy szál egyedül maradt. Akkor már nem jobb a haverokkal vedelni a sört? Csajt meg mindig találsz, akivel addig kell együtt maradni, amíg az mindkét félnek jó. Aztán amikor elkezdi megenni az életedet, akkor dobbantani kell.

2023. okt. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan barát fordult el tőlem három éve,akivel testvérként voltunk egymással.Miért? Mert egy kisajátító,nárcisztikus párja lett,aki mint egy bábuval,úgy bánik.

Már nem is találkozunk,néha ír egy-egy mondatot.Én eddig felköszöntöttem zenés képeslappal,ő sem a a névnapomra,sem egyébre nem írt egy sort sem.

Akkor amikor a "kis lelke" zaklatott,vagy összevesznek,akkor mindig megtalált.

Zárt az áramkör ezután,nincs barátság.Tessék a szupcsi,lávcsi párja mellett maradni és úgy ugrálni,ahogy az akarja.

Elmondhatom,hogy mind a három barátommal így "bánt " el a párja,mind lelki cafat lett ...

Nyilván nem is voltak igazi barátságok ezek,mert nekem a párom mellett is ugyanolyan szinten megvoltak a barátok.Amíg voltak...

Most nincs senkim, de tudomásul vettem és elvagyok magamban is, elfoglalom magam.

De azt hiszem,egy jó dumás barátnál nincs jobb,ahogy az előző is írta.


F

2023. okt. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Felelősségvállalás hiánya, más a hibás. Ez a gond. Hogy te semmit nem hibáztál. Szerinted.

Amíg nem látod, magadon mit kell vátoztatni, addig nem is fogsz tudni.

2023. okt. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy nem hibáztam, tudom hogy hibáztam, de ez nem segít. Nyilván nem is azért írtam ide, hogy mindenki elmondja, hogy így jártál, és nem is azért, hogy megkérdezzem mit kell csinálni, csupán valamiért azthittem, valaki majd leírja, hogy ő is így járt, és elmeséli a történetét nagyvonalakban. De azért köszönöm a kioktatást, nem vagyok hülye gyerek, és nem is lelki beteg, csak csalódott. Rajtam kívül senki nem felelős a saját életemért, így nem is hibáztattam senkit, nem tudom ezt a 8-as válaszoló honnan vette. Csak egy kis motivációra vágytam volna. A 6-os válaszra reflektálva, nem , szerintem nem jobb 50 évesen is a haverokkal vedelelni a sört, ha az embernek fontos a család, és személyesen elnézést kérnék tőled, hogy ide jöttem “rinyálni”.!:)
2023. okt. 21. 11:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt írtad, nincs hobbid. Hát keress egyet. Hidd el, nagyon jó belefeledkezni egy olyan tevékenységbe, ami kikapcsol, feltölt. Szerintem ezzel kéne kezdened. Ha pedig túl vagy a nemrég végetért kapcsolatodon, akkor kereshetsz magadnak barátnőt is, akivel nem feltétlenül kell komolyra fordítani a kapcsolatot. Persze, ha arra vágysz, lehet azt is, de igaza volt egyik előzőnek, ne add fel magadat érte, senkiért. Mindig legyen saját életed is. A régi haverokkal meg próbáld meg újra felvenni a kapcsolatot. Nem szégyen megmondani, hogy elb*tad, hogy nem találkoztál velük.
2023. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!