Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van hatványozottan ez a...

Miért van hatványozottan ez a jelenség ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
22 éves férfi, vagy srác vagyok. (Kinek hogyan tetszik..) körülbelül 3 éve ismerem a weboldalt, és 2 éve használom aktívan ismerkedésre, de amit észrevettem az az, hogy a nők közül, csak mentálisan beteg emberek használják ezt az oldalt ismerkedésre. Mivel nem akarok általánosítani így azt mondom, hogy gondolom a másik tábornál is ez a helyzet. 5 nőt ismertem meg ezen a weboldalon, ebből 3-al eljutottunk személyes találkozásig, de mindhárom esetben 100%-ig komoly pszichés problema állt fenn. Az első 2 esetben, már 1 óra beszélgezés utan feltűnt, hogy valami nem klappol. Az első illetőnél egyfajta apátia, bevallása szerint bipoláris epizódokkal. A masik esetben szerfüggőség, illetve szinte életveszélyes testképzavar. Konkrét sztorikat direkt nem írok, nem szeretnék senkit megszégyeníteni. A harmadik volt a legfajóbb számomra, mivel egy héthónapos kapcsolat lett belőle. Az elején minden jól ment, de kiderült, hogy erősen kontrollmániás, és erős manipulációval beleszólt a mindennapi életembe (nem olyanokra gondolok, hogy nem enged el ide-oda) aminek következményeként a kapcsolatunk odáig fajult, hogy lelki zsarolások mentek irányomba nagyon erősen, ami miatt finoman ugyan, de kihátráltam a párkapcsolatból. Ezeket csupán azért írom le, mert releváns a kérdésem szempontjából, hogy ezen az oldalon az ismerkdési topicban miért figyelhető ez meg? Tényleg csak súlyos pszichés problémákkal küzdő emberek próbálnak meg itt szociális kapcsolatokat kiépíteni? Félrértés ne essék, egyáltalán nem ítélem el ezeket az illetőket, mivel nem tehetnek róla, csak furcsa, hogy úgy próbálnak meg szocializálódni, hogy önmagukkal sincsenek rendben. Én sem vagyok egyáltalán tökéletes, nekem is voltak régebben kisebb problémáim, de próbáltam sosem kivetíteni másra. Elnézést ha kicsit kuszán fogalmaztam, csak sok minden kavarog a fdjemben ennek kapcsán.

dec. 1. 00:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem ismerkedni járok ide, de két csajjal beszéltem privátban. Az egyik valami kamu spiri volt, összefüggéstelen hablaty mondatokat írt és kiforgatta minden szavam, a másik egy full zárkózott horrorfüggő. :D Lehet tényleg nem normálisak a nők akik ide járnak. Tisztelet a kivételnek.
dec. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
36%
Azért mert interneten a selejt, lecsúszott emberek ismerkednek akik képtelenek normális párkapcsolatot kialakítani a "való világban" (mivel ott pár perc alatt leszűri a másik fél hogy valami nem százas az illetővel)
dec. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ srácok, akkor úgy tűnik nem csak nekem van efféle problémám az online ismerkdéssel kapcsolatban. :D Azért is tettem fel a kérdést mert nekem nagyon furcsa, hogy 3-ből 3-szor furcsa embert fogtam ki itt. Először arra gondoltam ők nem is elmek feltétlen társasági életet, csak ezt az oldalt figyelik, hogy mikor találkozhatnak végre valakivel. Aztán fene tudja..
dec. 1. 02:08
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Várj, nemsokára incel leszel te is, mert véleményezted őnagyságukat...

És akkor ezek adják a tuti tippeket a felnőtt kapcsolatok kategóriában, én néha csak fogom a fejem a válaszok értékelésén, totál beteg nőhorda van ott, bár a spekuláns, összeesküvéselmélet, és férfikiírtó incelek se piskóták.

Ezt eredményezi a modern nevelés, totál hulladék emberek próbálnak társat keresni.

Én azt javaslom, itt inkább ne ismerkedj.

Vannak értelmes, normális emberek, én már találtam, de hamar kikopnak innen, ép elmével nehéz ezt bírni.

dec. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát a felnőtt párkapcsolatok az tényleg a legalja. Tele van mindenféle sérült férfigyűlölővel, meg gyakorló pszichopatával, aki azt élvezi ha másokat szadizhat vagy lenyomhat. Ritka szánalmasak az ottaniak ahogy ezen élvezkednek, hiába, van akinek a megkeseredett életében már csak ennyi öröm maradt.

Meg azt is bírom amikor feminizmusnak próbálják beállítani a totális kettős mércét, ahol mindig mindenért kizárólag a férfi a hibás és a nő pedig a jó. Szánalmas képmutató és gyűlölködő bagázs, tele hazugsággal és tettetéssel a saját csodás életükről. Ha a negyede igaz lenne, már boldogak lehetnének. De akkor nem ott gyűlölködnének naphosszat, egymást fel és a férfiakat lepontozva. És így a kör máris bezárult.

dec. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! Igazából majdnem kivétel nélkül tudok azonosulni velük. Nyugodtan gondolhatnak emiatt incelnek, nem különösebben érdekel, ez egy felkapott divatszó, a használók fele nem is tudja mit ismételget, tehát ez nem különösebben hat meg. Nagyjából a leírt "életkép" igaz, mostmár feladtam az ismerkedést, nem hiányzik, hogy valaki engem is beteggé tegyen.
dec. 1. 04:21
 7/23 anonim ***** válasza:
11%
Kezdjük ott hogy ez az oldal még mindig nem ismerkedésre van
dec. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
#7 És folytassuk ott, hogy: "Ha ismerkednél, társat vagy partnert keresésnél, az Ismerkedés kategóriát használd! A társkereső alkategória is ismerkedésre szolgál"...
dec. 1. 06:04
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

van az a mondás, hogy csak az a normális, akit nem ismersz eléggé - szent igaz!

az egy másik dolog, hogy van aki olyan hülye is hogy első randi a bipolaritásával marketingezze magát :D


másik, hogy tényleg ki a normális manapság? ha az, nagyvalószínűséggel már foglalt.

nem csak a nők bolondok az interneten, a férfiak is.



én azért járok erre az oldalra, mert kérdéseket teszek fel, olyanokat amelyeket mástól nem tudok megkérdezni mert túl személyes vagy intim, vagy szégyellem (hát igen..) vagy mert csak a kívülállók véleménye érdekel. szerintem erre van ez az oldal, nem ismerkedésre


ismerkedni eszembe nem jutna itt viccnek is rossz!

dec. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én más rovatokat szoktam nézegetni, de lesújtó véleményem van a Családi kapcsolatok és a Gyerekvállalás, -nevelés rovatban kérdéseket és válaszokat író emberekről is. Nem mindegyik ilyen, de legalább felük, kétharmaduk katasztrofális ember.

Vannak üdítően értelmes kérdezők vagy válaszolók, ez tény, de kisebbséget alkotnak.

A Közlekedés rovatban is van elég sok debil, agresszív ember - ők nyilván ilyenek az utakon is.

Talán az Otthon rovatban a házfelújítás ill. kertészkedés szakkérdéseinél vannak legnagyobb arányban valóban a témához értő, normális emberek.

dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!